SEMPRE GROUP powstała w 2010 roku. Jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm z branży zaopatrującej kompleksowo cukiernie, lodziarnie, gastronomię cukierniczą kawiarni i hoteli. Oferuje najwyższej jakości asortyment do produkcji cukierniczej, wypieku ciast, tortów, monoporcji oraz wyrobu lodów. Współpraca z wieloma czołowymi firmami zarówno z Polski jak i za granicy, gwarantuje bogatą ofertę w surowce cukiernicze i lodziarskie. Hurtownia SEMPRE specjalizuje się przede wszystkim w technologii produkcji lodów. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, udział w licznych międzynarodowych targach i wydarzeniach, zapewnia klientom wysokiej jakości produkty i komponenty do produkcji lodów, wśród których znajdują się bazy premium do lodów mlecznych, sorbetów i jogurtowych, pasty variegato, pasty smakowe, owocowe i 100% naturalne orzechowe. Doświadczenie i gwarancję jakości firma opiera na szkoleniach lodziarskich i cukierniczych dla klientów, indywidualnym doradztwie technologicznym w tworzeniu receptur lodów zarówno klasycznych z automatów typu soft lub świderek oraz tradycyjnych lodów rzemieślniczych.

Aktualne oferty pracy

Firma Sempre Group Sp. z o. o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Pracownik restauracji

    Burneika Burger   Warszawa, ul. Kopijników 42    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie  pełny etat / część etatu   30,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    13 dni
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: bezpośredni kontakt z klientem; sprzedaż/przygotowywanie produktów dostępnych w restauracji; obsługa kasy fiskalnej; realizacja targetów sprzedaży; obsługa grilla, prace kuchenne;
Zobacz archiwalne oferty pracy

Sempre Group Sp. z o. o.

Wiejska 13A

05-802 Pruszków