KMT Meat jest producentem maszyn i urządzeń dla zakładów przemysłu mięsnego. Zgodnie z zapotrzebowaniem i oczekiwaniami naszych odbiorców proponujemy kompleksowe rozwiązania dla całych zakładów, wyposażenie działów, lub pojedyncze urządzenia.        

Wykonujemy projekty linii technologicznych do uboju i rozbioru trzody, bydła i owiec, produkujemy urządzenia, dokonujemy montażu wraz z przeszkoleniem pracowników oraz serwis.

Do każdego naszego odbiorcy podchodzimy indywidualnie, dobierając rozwiązanie spełniające jego wymagania, jednocześnie biorąc pod uwagę uwarunkowania danego zakładu.

Nasze rozwiązania są ukierunkowane na polepszenie procesów produkcyjnych, podwyższenie standardów higienicznych w zakładach, mechanizację procesów i ich przyspieszenie co w rezultacie skutkuje obniżeniem kosztów produkcji oraz podwyższeniem jakości produktu końcowego.

Wykorzystywane w naszej pracy materiały i rozwiązania gwarantują zgodność naszych produktów z normami UE, a znajomość Norm Rosyjskich, Ukraińskich i Białoruskich pozwala na dostosowanie naszych wyrobów do norm obowiązujących w tych krajach.

Nasza firma zatrudnia wysoko wykwalifikowanych pracowników. Gwarantujemy Państwu wysoką jakość wykonywanych przez nas wyrobów i oferowanych usług, terminowość dostaw oraz fachowość porad.

 

Aktualne oferty pracy

 • Inżynier Mechanik / Konstruktor

  KMT Meat Sp. z o.o.   Toruń  
  specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko
  1 dni
  Opis stanowiska Projektowanie maszyn i urządzeń dla branży spożywczej, Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej (wykonywanie rysunków CAD, kalkulacja zapotrzebowania materiałowego), Wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych, Optymalizacja i modernizacja istniejących rozwiązań konstrukcyjnych.
 • Spawacz metodą TIG

  KMT Meat Sp. z o.o.   Toruń  
  specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko
  1 dni
  Opis stanowiska Prace spawalnicze przy produkcji maszyn, urządzeń i konstrukcji metalowych.

2

aktualnych ofert pracy

KMT Meat Sp. z o.o.

Wapienna 20

87-100 Toruń