Superior Logistics to innowacyjna firma, działająca w branży logistycznej.

Aktywnie rozwijamy się na polskim rynku. Współpracujemy z amerykańskimi firmami logistycznymi, których kluczowym partnerem jest Superior Transportation. Silne relacje międzynarodowe umożliwiają otrzymanie ofert współpracy nie tylko z Superior Logistics, ale również od naszych firm partnerskich.

Jesteśmy wielokulturowym zespołem młodych i energicznych profesjonalistów, oddanych i pełnych entuzjazmu. Inwestujemy w rozwój personalny i zawodowy każdego członka zespołu. Dajemy możliwość nauki zawodu i rozwijania kariery w każdym kierunku, nawet bez doświadczenia zawodowego. Dla naszej firmy każdy pracownik jest największą wartością. Dlatego właśnie nasi pracownicy są dumni z pracy w Superior Logistics i praca sprawia, że są szczęśliwi i spełnieni!

Potrzebujemy dodatkowej osoby do swojego przyjaznego zespołu Superior Logistics ambitnego Specjalisty ds. HR, który nie boi się nowych wyzwań i jest gotowy do owocnej współpracy o skali międzynarodowej!

 

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Superior Logistics Sp. z.o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

4

aktualnych ofert pracy

Superior Logistics Sp. z.o.o.

AL. GRUNWALDZKA 347

80-309 GDAŃSK