Globalway sp. z o. o.

Handel i Sprzedaż

GLOBALWAY

Pozostająca w ścisłej współpracy z marką Costway, firma Globalway zajmuje się świadczeniem usług z zakresu magazynowania i transportu produktów. Wśród strategicznych partnerów Globalway znajdują się takie firmy jak Wallmart, Amazon, eBay, Wish czy Home Depot.

Naszymi głównymi kierunkami transportów są Niemcy, Włochy i Francja.

W 2021 roku we współpracy z PAIH, Panattoni oraz Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną, otwarte zostało centrum dystrybucyjne o powierzchni ponad 52 187 m2. Dzięki inwestycji Globalway wzmocniło swoją pozycję oraz w pełni otworzyło się na magazynowanie i transport towarów dla kontrahentów z całej Europy.

Europejskie Centrum Logistyczne firmy Globalway zlokalizowane w Przejazdowie stanowi jedną z największych inwestycji w Polsce Północnej.

Zespół Globalway

Pracujemy w gronie profesjonalistów z różnych dziedzin - łączy nas poczucie wspólnoty i dążenie do wyznaczonych celów.

Doceniamy doświadczenie, wiedzę i umiejętności naszego zespołu, dlatego powierzamy naszym pracownikom dużą niezależność w działaniu.

Wierzymy, że razem jesteśmy w stanie osiągnąć naprawdę wiele a różnorodność i otwarty umysł uważamy za wartość dla firmy.

 

Aktualne oferty pracy

Firma Globalway sp. z o. o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Globalway sp. z o. o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Globalway sp. z o. o.

Elbląska 110

80-718 Gdańsk