Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Accounting Team Leader

MDDP Outsourcing

Katowice

29 dni temu

Jako firma outsourcingowa świadczymy usługi dla Klientów o różnym profilu i reprezentujących różne branże. Praca w takim środowisku, wsparta najnowszymi rozwiązaniami IT, daje szansę na dynamiczny rozwój szerokiego zakresu umiejętności i zdobywanie bezcennego doświadczenia w niemal każdej dziedzinie księgowości!

Miejsce pracy: Katowice
Co oferujemy?
  • elastyczne godziny początku i zakończenia pracy
  • przyjazna atmosfera pracy zespołowej
  • dofinansowanie szkoleń SKWP, Akademii Biznesu, ACCA itp.
  • praca w siedzibie firmy bez zadań domowych ;-)
  • prywatna opieka medyczna dla pracowników i rodzin
  • lekcje języka angielskiego w godzinach pracy
  • świetna lokalizacja biura w centrum miasta
  • karta Multisport i starty w imprezach biegowych

Zakres obowiązków obejmować będzie:

  • kierowanie i nadzorowanie pracy zespołu
  • organizowanie, koordynację i monitoring księgowo-podatkowych aspektów działalności Klientów
  • dokonywanie zamknięcia miesiąca i roku
  • sporządzanie deklaracji i kalkulacji podatkowych
  • analizę bieżących problemów księgowych i podatkowych
  • raportowanie i prowadzenie bieżącej komunikacji zgodnie z wymogami Klienta
  • współpracę przy tworzeniu sprawozdań finansowych według standardów polskich bądź międzynarodowych
  • współpracę z doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami oraz innymi członkami zespołów

Szukamy osoby, która:

  • posiada co najmniej rok doświadczenia na stanowisku Leadera/Kierownika w księgowości
  • bardzo dobrze zna zasady i przepisy z zakresu rachunkowości, podatku VAT oraz CIT
  • dobra zna języka angielskiego
  • bardzo dobra zna MS Office (zwłaszcza Excel)
  • mile widziany Certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Księgowych

Kierownik ds. księgowych jest odpowiedzialny za koordynację prac zespołu księgowego, przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz planowanie roczne i kwartalne wyników finansowych firmy. Do jego obowiązków należy również udział w audytach i urzędami (US, ZUS). Kierownik ds. księgowych zajmuje się również przygotowywaniem analiz i kalkulacji na wewnętrzne potrzeby firmy, jak również wdrażanie procedur ...
Kierownik ds. Księgowych Praca Kierownik ds. Księgowych