Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Administrator Baz Danych MS SQL

Nigel Frank International

Zachodniopomorskie

280 dni temu

Czy kiedykolwiek chciałeś pracować w organizacji międzynarodowej, mieć szansę podróżować po Polsce, a nawet wyjechać za granicę z Twoją pracą? Czy atrakcyjny pakiet szkoleń, aby każdy pracownik miał szansę zdobyć umiejętności na najwyższym poziomie jest tym czego szukałeś?

Poprzez wykorzystywanie nowych technologii i współpracy z najlepszymi specjalistami branży IT, nasz klient wypracował sobie stabilną pozycję na rynku międzynarodowym. Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności zarówno językowe jak i techniczne, jeśli chcesz brać aktywny udział w ekspansji światowej naszego Klienta, wyślij CV już dziś.

Główne zadania:

  • Administracja MS SQL
  • Obsługa zgłoszeń użytkowników dot. naprawy błędów
  • Analiza wydajności kodu SQL
  • Rozwiązywanie bieżących problemów
  • Implementacja zmian (SQL) oraz konfiguracja aplikacji w związku z wdrażaniem nowych produktów
  • Praca w języku angielskim
  • Wsparcie zespołu programistów w obszarze optymalizacji kodu SQL

Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu/projektowaniu systemów bazodanowych MSSQL Server 2008/2012
  • Bardzo dobra znajomość języka T-SQL
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Praktyczna znajomość narzędzi wspomagających wydajność serwera SQL
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność programowania z wykorzystaniem technologii ASP.NET, C#

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Praca w międzynarodowym otoczeniu
  • Szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb
  • Wyjazdy biznesowe w kraju i za granicą
  • Premie na podstawie jakości wykonanej pracy
  • Dodatki (karta multisport, ubezpieczenie zdrowotne itp.)

Poznaj

The Global Leader in Microsoft Recruitment

Established in 2006 in Newcastle UK, Nigel Frank International has rapidly grown into the global leader in Microsoft recruitment. With additional offices in London, Berlin, New York, San Francisco, Dallas, Melbourne and Singapore, we offer our Microsoft Partner and End User clients unparalleled access to the widest range of high calibre candidates.

Poznaj stanowisko: Administrator Baz Danych

Większość firm i instytucji nie mogłoby funkcjonować bez bazy danych. W dzisiejszych czasach niemal wszystkie bazy gromadzone są na dyskach w postaci zapisu cyfrowego. Administrator Baz Danych obsługuje bazy, czyli zbiory informacji potrzebne do prawidłowego funkcjonowania firmy. Do obowiązków administratora należy wprowadzenie należytych informacji, zapewnienie bezpieczeństwa przetwarzania i przechowywanie informacji w bazie - w ...
Administrator Baz Danych Praca Administrator Baz Danych