Najnowsze oferty pracy

  • Inżynier ds. chmurowych i devops

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    20 godz.
    Na co dzień w naszym zespole: realizujemy zadania związanych z rozwojem Centralnego Systemu Informatycznego Banku w zakresie modułów systemu rozwijanego w technologii, .Net oraz chmurowych GCP, wspieramy realizację zmian w systemie centralnym w zakresie wykorzystania usług chmurowych,...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Inżynier DevOps Pomorskie
Administrator DevOps Engineer MS 365

Terma Sp. z o.o.
pomorskie, Czaple k. Gdańska
praca stacjonarna
1224 dni temu
Poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Czaple k. Gdańska

„Nie ja, ale Drugi ważniejszym jest”

Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Mając blisko 30 lat doświadczenia, służymy ludziom nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata, na 4 kontynentach. W swej działalności staramy się być zawsze bliżej naszych Konsumentów i Partnerów Handlowych, wychodzić naprzeciw ich potrzebom.
Spełnianie oczekiwań, to dla nas za mało - chcemy je wyprzedzać.

Wiemy, że rozwój osiąga się jedynie we współpracy z lepszymi od siebie, dlatego współdziałanie  z kompetentnymi i kreatywnymi specjalistami pozwala nam znajdować innowacyjne, jak i funkcjonalne rozwiązania.

Główne zadania:
  • zarządzanie zmianą, w kontekście transformacji firmy produkcyjnej, zgodnie z nurtem Przemysłu 4.0,
  • utrzymanie i konfigurowanie środowiska Microsoft 365 oraz Dynamics 365 i narzędzi zależnych,
  • opracowywanie i wdrażanie przepływów procesów
  • pisanie skryptów lub reguł działających w tle, dla narzędzi chmurowych,
  • opracowywanie narzędzi do wspierania Użytkownika,
  • integrowanie i migracja narzędzi IT do chmury.
Wymagania:
  • doświadczenie w zarządzaniu i utrzymaniu produktów Microsoft 365,
  • doświadczenie w rozwoju w Azure (funkcje Azure, aplikacje logiczne, CDS),
  • wiedza na temat Exchange, SharePoint Framework Development,
  • umiejętność pisania (programowania) skryptów w językach dostępnych w Microsoft 365,
  • innowacyjne podejście do realizacji celów, nastawienie na automatyzacje i skracanie procesów,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • nastawienie na realizację celu,
  • kreatywność/ myślenie „3D”.
Mile widziane:
  • znajomość zarządzania i utrzymania produktów Dynamics 365,
  • znajomość struktury Microsoft Axapta 2012,
  • umiejętność projektowania architektury zależności procesów i aplikacji oraz samodzielnego podejmowania decyzji.
Oferujemy:
  • pracę w innowacyjnej i stabilnej organizacji o płaskiej strukturze,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport / OK System,
  • możliwości wyboru ubezpieczenia grupowego,
  • prywatną opiekę medyczną.