Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Administrator Serwerów

Qtech Sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
6240 dni temu

Ogłoszenie numer: 28405, z dnia 2007-04-16

Firma Qtech Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie utrzymania technicznego oraz obsługi informatycznej od 2000 roku. Od momentu podpisania pierwszej umowy utrzymaniowej nieprzerwanie świadczymy usługi dla kilkudziesięciu firm, zarówno w zakresie utrzymania technicznego jak i szeroko pojętej obsługi informatycznej.

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

Do obowiązków kandydata będzie należeć : Instalacja oraz konfiguracja systemów informatycznych (Linux, Windows). Zarządzanie Serwerami opartymi na systemach Linux oraz Windows.

Wymagania

- Ukończone studia informatyczne lub ostatni rok nauki - Wymagana znajomość instalacji i administracji: Samba, Apach, Postfix, Exim, Sendmail, Vpn, - Bardzo dobra znajomość instalacji i administracji Antywirus, Antyspam, Firewall dla Linuxa - Bardzo dobra znajomość systemów Linux - Znajomość dystrybucji systemów Mandrake, Red Hat, Debian - Znajomość instalacji i administracji systemami MySQL, SQL - Wymagana znajomość zasad bezpieczeństwa systemu - Wymagana znajomość zasad archiwizacji i konstruowania systemów archiwizacji - Minimum roczne doświadczenie/wiedza w administrowaniu systemów linux - niekoniecznie udokumentowane - Mile widziana znajomość PHP, HTML, JAVA.

Oferujemy

Możliwość zdobycia cennego doświadczenia Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie