Administrator sieci (K/M)

AUDIT Doradztwo Personalne

Żary

38 dni temu

AUDIT Doradztwo Personalne poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Żary

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przegląd codziennych raportów (jest ich ok 44 regularnych i kilka w czasie wystąpienia incydentu/awarii) m.in. raporty bezpieczeństwa sieci, monitoring serwerowni (temperatura, wilgotność, zanik zasilania, pożar itp., raport kopi zapasowych, raport stanu urządzeń do kopii zapasowych: Ok 20 urządzeń
  • Zarządzanie kopiami zapasowymi O365
  • Przeglądanie logów serwerów : Windows Serwer 2012R2/2016.
  • Przeglądanie logów baz danych: ok 20 szt.
  • Administracja użytkownikami lokalnego AD + Azure AD (O365)
  • Nadzór techniczny nad monitoringiem CCTV wraz z działem Help_Desk
  • Przeglądanie panelu monitoringu klastra serwerowego
  • Przeglądanie stanu serwerów z poziomu modułu IMM (wersja rozszerzona)
  • Wsparcie techniczne dla działu Help_desk

WYMAGANIA:

  • Certyfikat z sieci na poziomie CCNA
  • Znajomość środowiska o365: Azure AD, Exchange itp.
  • Znajomość środowiska Hyper_V.
  • Znajomość środowiska Fortinet Security Fabric
  • Znajomość oprogramowania Veeam
  • Znajomość urządzeń Synology
  • Znajomość rozwiązań serwerowych IBM/Lenovo
  • Język Angielski – swobodna komunikacja

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o następującej treści:

jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y udziałem wyłącznie w tej rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora - AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. (66-400) ul. Walczaka 20, w celu przeprowadzenia rekrutacji, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnemu pracodawcy.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych a także prawo ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych dostępną na stronie: www.ochrona-danych.audit.com.pl

jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y w bieżącej oraz przyszłych rekrutacjach:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora - AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. (66-400) ul. Walczaka 20, w celach związanych z realizacją bieżącego oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Poznaj stanowisko: Administrator Sieci
Osoba pracująca w tym zawodzie czuwa nad prawidłowym i bezawaryjnym działaniem systemu informatycznego w firmie lub instytucji administracyjnej. W przypadku awarii sieci może nastąpić zastój w funkcjonowaniu firmy, dlatego też każdy większy zakład pracy nie powinien funkcjonować bez ”administratora sieci”. Administrator sieci, potocznie zwany adminem w swojej pracy ma do czynienia z różnymi systemami, m.in. z: ...
Praca Administrator Sieci