Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia
Administrator systemów informatycznych

Cama-Soft Sp. z o.o.
Gdynia
praca stacjonarna
4811 dni temu

Ogłoszenie numer: 140305, z dnia 2011-03-21

Cama-Soft Sp. z o. o. - firma specjalizująca się w budowaniu rozwiązań informatycznych dla rynku finansów, logistyki i bankowości, zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

  • nadzór, zarządzanie oraz monitorowanie systemów informatycznych firmy;
  • instalowanie, konfiguracja oraz uaktualnianie oprogramowania systemowego oraz użytkowego;
  • opiniowanie zakupów związanych z technologiami informatycznymi.

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego GNU/Linux;
  • bardzo dobra znajomość technologii sieci komputerowych;
  • znajomość serwerów bazodanowych PostgreSQL, MySQL, Oracle;
  • znajomość protokołów oraz technologii związanych z pocztą elektroniczną: SMTP, IMAP, POP3, Postfix, Spamassasin, ClamAV;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej;
  • samodzielność, sumienność, dyspozycyjność.

Mile widziane:

  • znajomość serwerów Tomcat, Glassfish, JBoss, OracleAS, inne;
  • znajomość Active Directory;
  • znajomość technologii VoIP (Trixbox/Asterisk).

Oferujemy

  • ciekawą pracę o dużym stopniu samodzielności;
  • korzystne warunki zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin.