Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Administrator Systemów MS Windows

Telewizja Polska S.A.

Warszawa

8 dni temu

Telewizja Polska S.A. - jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm medialnych w Polsce -

poszukuje do swojego zespołu osób zainteresowanych podjęciem pracy jako

Zadania:
  • administracja systemami opartymi o MS Windows Server oraz serwerami aplikacyjnymi i usługami na tych systemach  (min.: Active Directory, DNS, DHCP, Windows Server, MS CA, ADFS),
  • zarządzanie i wsparcie globalnej infrastruktury sprzętowej IT firmy,
  • odpowiedzialność  za działanie sprzętu serwerowego klasy x86, instalacje, konfiguracje sprzętu, obsługa systemu backupu,
  • dbanie o bezpieczeństwo i stabilność infrastruktury IT.

Szukamy:

  • pasjonata nowych technologii, nieobawiającego się wyzwań,
  • osoby swobodnie poruszającej się w administrowaniu systemami klasy Windows z minimum 3 letnim doświadczeniem,
  • osoby z wiedzą z zakresu:
    • implementacji skryptów i narzędzi do automatyzacji zadań administracyjnych, posiadającej doświadczenie w projektach wdrożeniowych,
    • projektowania i wdrażania modyfikacji oraz poprawek systemowych i aplikacyjnych.

Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu backupu HP Data Protector lub IBM TSM lub Commvoult. Mile widziana znajomość MS Exchange i MS SQL Server.

Oczekujemy również:

  • wyższego wykształcenia (preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja o specjalności bazy danych, systemy sieciowe, informatyczne),
  • umiejętności pracy w zespole,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
  • wysokich standardów pracy,
  • znajomości jednego z serwerów aplikacyjnych (np. IIS).

Pracując w TVP będziesz mieć możliwość:

  • stanowienia części zespołu wybitnych specjalistów i twórców nowych systemów,
  • uczestniczenia w interesujących i nowatorskich projektach,
  • kontaktu z najnowszą technologią i narzędziami,
  • korzystania z kart sportowych i programu opieki medycznej,
  • być blisko interesujących wydarzeń, jakie współtworzy nasza firma.

Poznaj stanowisko: Administrator Systemów Informatycznych

Administrator systemów informatycznych jest to osoba odpowiedzialna za sprawność, konserwację oraz wdrażanie technicznych zabezpieczeń systemu informatycznego. Do zakresu obowiązków tego pracownika należy, m.in.: wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, masowe integrowanie oraz migracje danych, a także dbałość o sprawność urządzeń, konserwacja urządzeń i wprowadzanie technicznych zabezpieczeń systemu informatycznego. ...
Administrator Systemów Informatycznych Praca Administrator Systemów Informatycznych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (666)
Wałbrzych (65)
Legnica (110)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (240)
Toruń (147)
Lubelskie:
Lublin (243)
Chełm (46)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (851)
Tarnów (104)
Nowy Sącz (90)
Mazowieckie:
Warszawa (2071)
Radom (172)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (82)