Agent Celny

Agencja Celna Peko
Gdańsk
specjalista junior / mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
4 dni temu
Agent Celny
Miejsce pracy: Gdańsk
Wymagania:
  • Wpis na listę agentów celnych
  • Mile widziany ukończony kurs agenta celnego
  • Doświadczenie w pracy z dużą ilością dokumentów
  • Systematyczność i umiejętność pracy pod presją czasu zachowując wysokie standardy jakości
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
Obowiązki:
  • Przygotowywanie dokumentacji celnej
  • Prace administracyjne związane z przepływem i archiwizacją dokumentów
  • Kontakt z służbami celnymi, granicznymi
  • Kontakt z klientami, których przesyłki są w odprawie celnej
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Otwarty zespół współpracowników
Jeśli jesteś zainteresowany prześlij swoje CV za pomocą przycisku aplikowania.
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

PEKO Spedycja Międzynarodowa W. Jankowski, P. Stachura, Spółka Jawna

Jesteśmy firmą z branży logistyczno - transportowej z główną siedzibą w Gdańsku. Realizujemy kompleksowe usługi w zakresie spedycji morskiej, lotniczej i drogowej.