Agent Nieruchomości [rekrutacja online]

Estate Dealer

Małopolskie

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 3287660, z dnia 2020-03-25

Biuro Nieruchomości Estate Dealer istnieje już od 10 lat działając m.in na terenie Krakowa i okolic. Dzięki długiemu doświadczeniu zdobyliśmy zaufanie wielu klientów. Nasz zespół, to świetnie wyszkoleni pośrednicy, którzy dbają o każdy szczegół, a kolejny klient to dla nas nowa inspiracja. Spędzając tysiące godzin na rozmowie z klientem, budując strukturę i zarządzając nią wiemy, że efekty osiągamy tylko wtedy, kiedy stosujemy indywidualne podejście do danego tematu.

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

Do współpracy w ambitnym zespole z profesjonalnym podejściem do pracy zapraszamy osoby zainteresowane stanowiskiem Agenta Nieruchomości. Zapewniamy kompleksową pomoc ze strony biura jak i współpracowników.

Zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nieruchomości
  • monitoring rynku nieruchomości
  • przygotowanie i przedstawienie ofert sprzedaży klientowi
  • negocjacja warunków sprzedaży lub wynajmu
  • sporządzanie umów dotyczących nieruchomości

Wymagania

  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w sprzedaży
  • umiejętność organizacji czasu pracy
  • samodzielność i komunikatywność
  • zdolności do negocjacji
  • doskonałe zdolności interpersonalne
  • pełna dyspozycyjność

Oferujemy

  • własne miejsce pracy w centrum miasta, laptop, telefon, wizytówki, profesjonalny aparat fotograficzny
  • szeroką reklamę obiektów
  • zaawansowane szkolenia w zakresie obrotu nieruchomościami, zarządzania nieruchomościami, home stagingu itp.
  • wysokie prowizje
  • atrakcyjne dodatki
  • elastyczny czas pracy
  • pracę w młodym, profesjonalnym zespole
  • atrakcyjną ścieżka kariery

Wynagrodzenie

Od 1000 do 30000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj stanowisko: Agent Nieruchomości
Agent nieruchomości to osoba, która pozyskuje i sprzedaje nieruchomości, a także je wynajmuje. Do zakresu obowiązków tego pracownika należą: monitoring rynku nieruchomości, przygotowanie i przedstawienie ofert sprzedaży klientowi, negocjacja warunków sprzedaży lub wynajmu, a także sporządzanie umów dotyczących nieruchomości. ...
Praca Agent Nieruchomości