Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Rybnik
Agent Ubezpieczeniowy

TU ALLIANZ POLSKA S.A. I ALLIANZ ŻYCIE POLSKA S.A.
Rybnik, Rybnik I Okolice
praca stacjonarna
6956 dni temu

Ogłoszenie numer: 10255, z dnia 2005-04-22

Grupa Allianz to największa instytucja finansowa w Europie. W ciągu siedmiu lat działalności znalazła się wśród największych towarzystw ubezpieczeniowych działających na polskim rynku. Oferuje ubezpieczenia majątkowe oraz ubezpieczenia na życie, które pomagają gromadzić i pomnażać kapitał na przyszłość i zabezpieczyć spłatę zobowiązań finansowych.

Miejsce pracy: Rybnik, Rybnik I Okolice

Opis stanowiska

Praca niezależnego przedsiębiorcy, z tym że koszty stałe ponosi Allianz, polegająca na zdobywaniu nowych klientów, tym samym budowaniu stabilnego i dochodowego portfela.

Wymagania

Wykształcenie minimum średnie

Oferujemy

Firma oferuje nowoczesne i profesjonalnie wyposażone biuro, opiekę i rozwój pod okiem unit managera, konto e-mail, wizytówki, dostęp do informacji i dokumentów, wielostopniowy system szkoleń.