Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Ambasador Marki / Doradca Klienta

Europejski Fundusz Pomocy Poszkodowanym

Zachodniopomorskie

298 dni temu

Ogłoszenie numer: 1784980, z dnia 2017-09-25

Firma Europejski Fundusz Pomocy Poszkodowanym jest wiodącym podmiotem obsługującą klientów w branży odszkodowawczej z oddziałami w Polsce i specjalnym programem rozwoju, od Ambasadora do Dyrektora.

Strategiczne wyróżniki EFPP na rynku w Polsce:

  • Blisko 100 % wskaźnik skuteczności,
  • Program rozwoju biznesu EFPP 2020,
  • Transparentność stosowanych procedur i jasny system rozliczeń wobec współpracowników i klientów.

Jesteśmy jedyną firmą w Polsce posiadającą tajemnice osiągania 100% skuteczności w realizacji spraw
naszych klientów.

Poszukujemy osób do współpracy na stanowisko:

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Opis stanowiska

  • Polecanie naszych produktów na terenie całej Polski,
  • Doradztwo klientom (mile widziane doświadczenie w branży), a dla zainteresowanych pomoc w budowaniu własnej struktury.

Interesują nas osoby z różnych branż, gotowe poszerzyć swój portfel usług o kolejny produkt.

Oferujemy

Sukces i oczekujemy Sukcesu,

oraz:

  • bardzo dobre warunki finansowe (system prowizyjny powodujący, że każdy ma realną szansę na sukces), atrakcyjne warunki premiowania, plus dodatki, takie jak: bony na paliwo, zaliczki, nagrody finansowe oraz cykliczne konkursy z nagrodami,
  • osoby z doświadczeniem w branży odszkodowań mogą liczyć na stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system prowizyjny,
  • osobom z własnymi zespołami oferujemy indywidualnie dopasowaną ofertę współpracy,
  • realna możliwość awansu w strukturze firmy, w oparciu o jasny plan kariery,
  • wsparcie marketingowe( ulotki, banery, wizytówki itp... ),
  • rozwój osobisty poprzez szkolenia, stałą opiekę kadry menedżerskiej oraz współpracę z działem prawnym,
  • pomoc w kreowaniu własnej struktury doradców klienta,
  • kreatywnym współpracownikom oferujemy pomoc w realizowaniu własnych wcześniej zatwierdzonych przez zarząd projektów handlowych.

Poznaj stanowisko: Doradca Klienta

Doradca Klienta to osoba, która doradza klientowi zakup optymalnego produktu, usługi firmy. Pracownik ten odpowiedzialny jest, m.in. za: pozyskiwanie klientów, obsługę klientów i sprzedaż produktów, budowanie trwałych relacji z klientami oraz realizację planów sprzedażowych. Doradca Klienta powinien posiadać wykształcenie min. średnie. Posiadać ...
Doradca Klienta Praca Doradca Klienta