Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Analityk Produkcji

P.B.A. Doradztwo Personalne

Przemyśl

82 dni temu

Dla firmy produkcyjnej – lidera w swojej branży, zajmującej się produkcją urządzeń mechanicznych poszukujemy osoby na stanowisko:

Numer referencyjny: AP/2018/08
Miejsce pracy: Przemyśl

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie oraz nadzór nad realizacją planów produkcyjnych, harmonogramowanie produkcji
  • Tworzenie oraz emisja dokumentacji produkcyjnej
  • Analiza pracochłonności oraz obciążenia stanowisk produkcyjnych, planowanie zasobów
  • Koordynowanie terminowej realizacji zleceń produkcyjnych
  • Wykonywanie niezbędnych analiz i raportów
  • Ścisła współpraca z pozostałymi obszarami firmy
  • Optymalizacja procesów związanych z realizacją produkcji
  • Nadzór nad poziomem zapasów materiałowych, produkcji w toku oraz wyrobów gotowych
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego – preferowane obszary związane z zarządzaniem produkcją
  • 2 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomości zagadnień związanych z optymalizacją procesów produkcyjnych oraz logistycznych
  • Wysokich zdolności interpersonalnych
  • Wysokich zdolności analitycznych
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności pracy pod presją czasu, zdolności do podejmowania trudnych decyzji
  • Zorientowania na realizacje celów, dużej determinacji w działaniu
  • Dobrej znajomości programu MS Excel oraz znajomości systemów klasy ERP
Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stałe wynagrodzenie oraz nagrody motywacyjne
  • Realny wpływ na pracę działu planowania oraz realizację własnych pomysłów
  • Poczucie pewności i możliwości rozwoju poprzez udział w licznych szkoleniach zawodowych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w miłym i otwartym zespole
Do przesłanych dokumentów (w CV lub treści wiadomości) prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wysyłając CV wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez firmę P.B.A. Doradztwo Personalne Jarosz, Bąkiewicz Sp. j. moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

Administratorem Twoich danych osobowych jest P.B.A. Doradztwo Personalne Jarosz, Bąkiewicz Sp. j. z siedzibą w Warszawie przy ul. Śmiałej 57. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem niniejszego procesu rekrutacyjnego z Twoim udziałem. Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnych pracodawców oraz mogą być przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, a także ich poprawiania oraz usunięcia.

Więcej informacji: Polityka prywatności

Poznaj

Poznaj stanowisko: Planista

Planista to osoba, która opracowuje plany techniczno-ekonomiczne produkcji, sporządza analizy kompleksowe oraz bilansuje możliwości realizacji planów produkcyjnych. Do głównych obowiązków planisty należy: analiza możliwości realizacji zlecenia, sprawdzanie stanów materiałów i ewentualne ich zakupy, bieżące raportowanie działań, kontrola terminowości zleceń, tworzenie planu ...
Planista Praca Planista

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (746)
Wałbrzych (56)
Legnica (101)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (166)
Toruń (110)
Lubelskie:
Lublin (224)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (810)
Tarnów (45)
Nowy Sącz (40)
Mazowieckie:
Warszawa (1932)
Radom (159)
Płock (61)
Opolskie:
Opole (174)
Nysa (67)