Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia
Analityk - projektant użytkowej części systemów informatycznych

Cama-Soft Sp. z o.o.
Gdynia
praca stacjonarna
4894 dni temu
top1.jpg

Cama-Soft Sp. z o. o. - firma specjalizująca się w budowaniu rozwiązań informatycznych dla rynku finansów, logistyki i bankowości, zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia
Nr Ref.: AN#17/12.10

Od kandydata oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego,
  • umiejętności analitycznych,
  • co najmniej rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętności pracy w zespole i warunkach stresowych,
  • rzetelności,
  • dyspozycyjności.

Zakres obowiązków:
  • analiza wymagań klienta
  • proponowanie funkcjonalności wymaganych do realizacji potrzeb klienta,
  • projektowanie interfejsu użytkownika,
  • tworzenie dokumentacji.

Oferujemy:
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.