Analityk systemowy

Apteki Gemini

Gdańsk

7 dni temu

Apteki Gemini obecne są na rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała nasza pierwsza apteka w Wejherowie. Dziś jesteśmy jedną z największych sieci aptecznych, a nasze apteki zlokalizowane są na terenie całego kraju. Od 2008 roku prowadzimy również Aptekę Internetową www.aptekagemini.pl. Naszą misją jest bycie jak najbliżej Pacjentów i dostarczanie usług farmaceutycznych na najwyższym poziomie.

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres zadań:
  • zbieranie, analiza i tworzenie specyfikacji wymagań biznesowych dla nowych funkcjonalności,
  • przygotowywanie i utrzymywanie dokumentacji analitycznej systemów,
  • wsparcie analityczne na etapach projektowania, wytwarzania oraz testowania systemów IT,
  • współpraca z wewnętrznym klientem oraz dostawcą zewnętrznym,
  • przygotowywanie scenariuszy testowych,
  • przygotowanie i prowadzenie szkoleń dla użytkowników,
  • rozwiązywanie zgłaszanych problemów.
Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki ścisłe)
  • doświadczenia na stanowisku Analityka biznesowego/systemowego (min. 2 lata),
  • umiejętności modelowania procesów biznesowych w notacji BPMN, tworzenia przypadków użycia,
  • praktycznego doświadczenia w zbieraniu oraz dokumentowaniu wymagań
  • umiejętności analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • mile widziana znajomość narzędzi JIRA, Confluenceoraz znajomość metodyk zwinnych.
Zapewniamy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • w pełni stacjonarną pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów,
  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie,
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,
  • udział w wydarzeniach sportowych w ramach Gemini Team.

Poznaj