Analityk w Laboratorium Zbożowym

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Gdańsk, Gdynia

1 dzień temu

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. (www.hamilton.com.pl)
jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia
Zakres obowiązków:
  • analizowanie próbek laboratoryjnych ziaren zbóż oraz nasion roślin oleistych z użyciem wyspecjalizowanego sprzętu
  • prowadzenie dokumentacji otrzymywanych wyników
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia minimum średniego (preferowane wykształcenie rolnicze/chemiczne)
  • mile widziane doświadczenie w laboratorium zbożowym
  • doskonałej organizacji pracy, dokładności, sumienności
  • umiejętności pracy w zespole
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:
  • zatrudnienie - umowa o pracę na 3 miesiące (praca sezonowa) z możliwością przedłużenia
  • przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ubezpieczenie na życie
  • pakiet medyczny
  • dofinansowanie do kart sportowych

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV
za pomocą przycisku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Laborant
Laborant to osoba pracująca w laboratorium przedsiębiorstwa i zajmuje się pobieraniem, oraz badaniem surowców, półfabrykatów i wyrobów gotowych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowanie sprzętu laboratoryjnego, pobieranie próbek i wykonywanie bieżących analiz laboratoryjnych, koordynacja i nadzór wykonania harmonogramu badań surowców, ...
Praca Laborant