Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Analityk w Pracowni Spektrometrii

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Gdynia

1 dzień temu

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. (www.hamilton.com.pl)
jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych

 Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:
  • mineralizacja próbek żywnościowych
  • przygotowanie próbek do analiz
  • prowadzenie badań rutynowych
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakości
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia średniego lub wyższego o profilu chemicznym
  • doskonałej organizacji pracy, dokładności, sumienności
  • umiejętności pracy w zespole
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku laboratoryjnym
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach
  • dofinansowanie do kart sportowych

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV
za pomocą przycisku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Biolog

Biolog to kolejny zawód naukowy, zajmujący się badaniem otaczającego nas świata i poszerzaniem dotychczas pozyskanej wiedzy. Biolog skupia się na materii ożywionej, w zależności od podjętej specjalizacji może badać mikroorganizmy, rośliny, zwierzęta, lub chemiczną zawartość tejże materii w najszerszym zarysie. Tak wyspecjalizowany biolog, nazywany będzie odpowiednio mikrobiologiem, botanikiem, zoologiem, lub biochemikiem, jednak ...
Biolog Praca Biolog

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (652)
Wałbrzych (63)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (256)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (228)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (842)
Tarnów (83)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (1975)
Radom (170)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (225)