Zobacz więcej ofert pracy

Architekt Krajobrazu

Mosty Katowice Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
2088 dni temu

Biuro projektowe Mosty Katowice, lider na rynku budownictwa infrastrukturalnego, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

ul. Rolna 12, 40-555

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne – architektura krajobrazu, leśnictwo,
  • Doświadczenie przy sporządzaniu projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych w zakresie – inwentaryzacji dendrologicznych, gospodarki drzewostanem istniejącym oraz projektów zieleni,
  • Umiejętność obsługi programów komputerowych AutoCAD, Civil 3D, QGIS,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Prawo jazdy kat. B.
Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie inwentaryzacji dendrologicznych;
  • Przegotowanie dokumentacji projektowej,
  • Uzgodnienia międzybranżowe.
Firma oferuje:
  • Stabilność zatrudnienia,
  • Prace nad rozwojowymi projektami,
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Kompletnie wyposażone komfortowe stanowisko pracy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Poznaj

MOSTY KATOWICE Spółka z o.o. powstała w październiku 1998 r., od początku swojej działalności świadcząc kompleksowe usługi projektowe w branżach: inżynieryjnej, mostowej, drogowej, ogólnobudowlanej oraz infrastruktury technicznej. Jest spółką ze 100% polskim kapitałem.

Zaangażowanie naszych pracowników jak i ich specjalistyczna wiedza z zakresu projektowania umożliwiły firmie osiągnięcie znaczącej pozycji na rynku w Polsce.

Poprzez uczestnictwo w szkoleniach podnosimy kwalifikacje w zakresie nowoczesnych technik projektowania. Śledzimy światowe trendy i nowości techniczne.

Firma zatrudnia między innymi ekspertów w następujących branżach:

- projektantów branży mostowej,

- projektantów branży drogowej,

- projektantów branżowych w zakresie sieci i instalacji,

- geodetów,

- zespół do spraw ochrony środowiska i realizacji raportów oddziaływania inwestycji na środowisko,

- zespół analiz finansowych i aplikacji unijnych

- zespół grafiki i promocji,

- dział nadzorów autorskich i inwestorskich.