Najnowsze oferty pracy

  • Unified Communication & Collaboration Engineer

    Aon   pomorskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Kraków
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    What the day will look like Responsible for the technical delivery of UC and Collaboration projects, including planning, design, implementation and testing of technical solutions which meet business requirements. Ensure timely and cost-effective delivery of solutions required for new projects....
Zobacz więcej ofert pracy

Architekt Systemowy

Asseco Data Systems S.A.
Gdynia
praca stacjonarna
1305 dni temu

Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy –  to u nas norma. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy

Miasto: Gdynia

Zadania:

Przygotowanie i wdrażanie architektury rozwiązania dla projektów informatycznych, w tym:

  • określenie aplikacji, które będą tworzone/modyfikowane w ramach projektu w celu spełnienia wymagań,
  • wskazanie przepływów danych pomiędzy aplikacjami,
  • definiowanie modelu danych,
  • udokumentowanie rozwiązania w postaci modeli BPMN i UML,
  • definiowanie wymagań do infrastruktury informatycznej,
  • implementacja, instalacja i konfiguracja komponentów.
Oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku architekta rozwiązań – minimum 2 lata,
  • pełna samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • praktyczna znajomość UML i BPMN2,
  • znajomość narzędzi CASE (w szczególności Sparx Enterprise Architect),
  • znajomość Apache Camel lub Service mix,
  • znajomość RrabbitMQ, Transformer, Filter,
  • znajomość zagadnień związanych z architekturą zorientowaną na usługi (SOA), mikroserwisów i technologii integracyjnych,
  • dobra znajomość technologii: J2EE, Spring/Spring boot, WebServices (SOAP and ReST),
  • umiejętność analitycznego myślenia jak również dostrzegania szerszej perspektywy.
Mile widziana znajomość technologii:
  • Hibernate,
  • Bazy danych: PostgreSql i MsSql,
  • Maven,
  • Kubernetesa, Docker,
  • Git/Gitlab lub Svn,
  • Jsf/Primefaces,
  • CSS.
Oferujemy:
  • Dodatki:
    • Karta sportowa
    • Owoce
    • Fundusz kulturalny
    • Dofinansowanie wypoczynku
  • Rozwój zawodowy:
    • Współpraca z ekspertami
    • Nauka języka angielskiego
    • Dzielenie się wiedzą
    • Ciekawe projekty
  • Warunki zatrudnienia:
    • Umowa o pracę lub B2B
    • Narzędzia pracy
    • Home office
    • Elastyczny czas pracy
  • Bezpieczeństwo:
    • Opieka zdrowotna
    • Ubezpieczenie grupowe
Przyjdź do nas! - zobacz czym się zajmujemy:
Dokumenty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21 zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje m prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych Spółki Asseco Data Systems S.A. i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.”

Poznaj

Asseco Data Systems S.A. zatrudnia ponad 900 pracowników. Są wśród nich analitycy, projektanci, programiści, testerzy i wdrożeniowcy, posiadający certyfikaty potwierdzające ich kompetencje w zakresie produkcji oprogramowania i zarządzania projektami.

Mamy do zaoferowania wiele interesujących ofert pracy w 13 biurach w Polsce Realizujemy ciekawe i ambitne projekty informatyczne dla przedsiębiorstw oraz instytucji administracji samorządowej. Oferujemy pracę w  dynamicznie rozwijającej się organizacji, mamy do zaoferowania wiele różnorodnych stanowisk pracy. Poszukujemy analityków, projektantów, programistów, testerów i wdrożeniowców, a także handlowców, szkoleniowców i wielu innych specjalistów.