Architekt

EPCM Executive Search

Warszawa, Łomianki

2 dni temu

Rekrutacja dla firmy, której produkt skierowany jest dla osób/firm oczekujących kompleksowej obsługi inwestycji - od koncepcji po wielobranżową realizację.

Powstały w 2011 roku kolektyw, składający się z 5 zespołów doświadczonych specjalistów, współpracujących w realizacji przedsięwzięć interdyscyplinarnych, wymagających koordynacji w zakresie wieloaspektowego zagospodarowania przestrzeni.

Na swoim koncie ma przeszło 100 realizacji w przestrzeni publicznej i prywatnej, m.in. salony fryzjerskie (Jean Louis David), kliniki stomatologiczne (Denta Care, Denta Look, Medicover), kawiarnie/restauracje (spot, swiss coffe), księgarnie/galerie sztuki (MiTo art.café.books), obiekty szkoleniowe (academia kulinarna Whirlpool, akademia fryzjerska Jean Louis David), jak również szpitale (św. Rodziny i Anny Mazowieckiej na Karowej) oraz domy i apartamenty.

Architekt
Miejsce pracy: Warszawa, Łomianki
Zakres obowiązków:
  • sporządzanie inwentaryzacji
  • sporządzanie dokumentacji wykonawczej
  • opracowywanie dokumentacji projektowej
  • koordynacje międzybranżowe
  • opracowywanie projektów wnętrz w 2d, wizualizacji 3d
  • dobór materiałów wykończeniowych
  • uczestnictwo w procesie projektowym od fazy koncepcji do projektu wykonawczego
  • opracowywanie projektu mebli na wymiar i zlecanie ich wykonania naszej pracowni meblarskiej
Oczekiwania:
  • biegła znajomość programów graficznych: AutoCAD, photoSHOP, Sketchup, Lumion
  • doświadczenie przy inwentaryzowaniu pomieszczeń
  • podstawowa znajomość przepisów budowlanych
  • mile widziane doświadczenie przy opracowywaniu dokumentacji wykonawczej aranżacji wnętrz oraz warsztatowej mebli
  • mile widziane doświadczenie w koordynacji dokumentacji wielobranżowej
  • umiejętność pracy na kilku projektach jednocześnie
  • akceptacja wyjazdów inwentaryzacyjnych poza Wa-wę
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • student min. 3-go roku architektury bądź kierunków pokrewnych
  • dyspozycyjność
Oferujemy:
  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • miejsce pracy: Łomianki
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • uczestnictwo w ciekawych projektach
EPCM Executive Search:

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w obszarach Engineering, Property, Construction & Management. Specjalizujemy się w rekrutacji managerów i specjalistów z takich branż jak Nieruchomości, Budownictwo, Produkcja, Architektura & Konsulting.

Poznaj

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.