Archiwista

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Świlcza
praca stacjonarna
9 dni temu
Archiwista
Miejsce pracy: Świlcza
Numer: StPr/24/1432
OBOWIĄZKI:
- gromadzenie, zabezpieczanie i ewidencjonowanie dokumentacji w formie papierowej i cyfrowej (stworzenie e-archiwum), - skanowanie dokumentacji papierowej, - porządkowanie dotychczasowej dokumentacji wg ustaleń z przełożonym, - kontrolowanie obiegu dokumentów oraz prawidłowości ich przechowywania w poszczególnych działach, - udostępnianie i wypożyczanie zasobów archiwum osobom upoważnionym, - zarządzanie powierzchnią użytkową oraz warunkami panującymi w pomieszcseniach archiwum
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA I PAKIETU MICROSOFT OFFICE

Wymagania inne:

Mile widziane ukończenie kursu archiwisty

Miejsce pracy:

Świlcza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Partyzantów 1A, 35-242 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Dane kontaktowe:

Olga Rusin-Przywara
orusin@pup.rzeszow.pl
172500289

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

cv Oferta skierowana do osób zarejestrowanych w PUP Rzeszów

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie