Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent Analityka Finansowego

PKC Group

Czaplinek lub Drawsko Pomorskie, woj. zachodniopomorskie

312 dni temu

Firma Kabel-Technik-Polska Spółka z o.o., która wchodzi w skład grupy kapitałowej PKC Group w swoich działaniach, koncentruje się na rozwiązaniach elektrycznych, w tym przede wszystkim na produkcji szaf sterowniczych i wiązek kablowych do pociągów, maszyn budowlanych i autobusów - dla branży transportowej oraz energetycznej.

Aktualnie, w związku z intensywnym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Czaplinek lub Drawsko Pomorskie, woj. zachodniopomorskie, woj. zachodniopomorskie
Przyszłe zadania:
  • Monitorowanie wskaźników efektywności finansowej i operacyjnej oraz ich raportowanie;
  • Controlling kosztów łańcucha dostaw i produkcji oraz innych kluczowych kosztów;
  • Wsparcie i kontrola działań zmierzających do poprawy kosztów oraz optymalizacja modelu kosztowego. Współpraca z klientami wewnętrznymi (analizy, raporty, konsultacje);
  • Współudział w procesie budżetowania, w tym organizacja i kontrola nad przebiegiem procesów w jednostce;
  • Wsparcie Dyrektora Finansowego i kontrolera finansowego w bieżących zadaniach.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe ( preferowane controlling operacyjny, finansowy );
  • Doświadczenie w pracy w dziale kontroli projektów lub controllingu;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Biegła obsługa pakietu Microsoft Office;
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Atrakcyjną pracę w dynamicznie zmieniającym i rozwijającym się, międzynarodowym środowisku pracy;
  • Umowę o pracę i program wdrożeń dla nowego pracownika;
  • Warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników;
  • Program benefitów sportowych i kulturalnych.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Kabel-Technik-Polska Spółka z o. o., ul. Pławieńska 5, 78-550 Czaplinek, w celu realizacji procesu rekrutacji.”Jeżeli chcesz abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez umieszczenie dodatkowego oświadczenia np. o poniższej treści:
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Kabel-Technik-Polska Spółka z o. o., ul. Pławieńska 5, 78-550 Czaplinek, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka

Asystent działu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za udzielanie organizacyjnego wsparcia niezbędnego do codziennego funkcjonowania działu firmy lub instytucji. W ramach tego zadania asystent może realizować szereg czynności, których konkretny zakres wyznacza bezpośredni przełożony - kierownik działu. Może należeć do nich przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji służbowej, wykonywanie prostych ...
Asystent / Asystentka Praca Asystent / Asystentka

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (751)
Wałbrzych (62)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (246)
Toruń (142)
Lubelskie:
Lublin (247)
Chełm (25)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (928)
Tarnów (52)
Nowy Sącz (64)
Mazowieckie:
Warszawa (2330)
Radom (157)
Płock (92)
Opolskie:
Opole (228)
Nysa (88)