Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Asystent / Architekt Wnętrz

Dekpol Deweloper Sp. z o.o.

Gdańsk

30 dni temu

Dekpol Deweloper sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą. Fundamentem naszych sukcesów jest potencjał zasobów ludzkich. W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

WYMAGANIA:
  • Biegła znajomość programu AutoCad
  • Biegła znajomość programu Sketch up i V-ray
  • Znajomość programu Photo Shop
  • Znajomość pakietu Office
  • Znajomość rynku najnowszych trendów w branży wnętrzarskiej
  • Wiedza techniczna z zakresu branży wod-kan, elektryka, architektura
  • Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, doskonała organizacja pracy
  • Terminowość, dokładność, samodzielność w powierzonych zadaniach
  • Chęć rozwoju i zdolność szybkiego uczenia się
  • Kreatywność
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
ZADANIA:
  • Samodzielne prowadzenie projektów
  • Inwentaryzacje inwestycji
  • Rozwiązywanie bieżących problemów projektowych
  • Przygotowywanie projektów koncepcyjnych i wykonawczych
  • Przygotowywanie oprawy graficznej ofert dla Klientów
  • Przygotowywanie wizualizacji 3D
  • Aktywna współpraca z Klientami i współpracownikami w zakresie prowadzonych projektów
OFERUJEMY:
  • Pracę w stabilnej firmie z branży deweloperskiej
  • Ciekawe projekty i pracę pełną wyzwań
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub własna działalność gospodarcza
  • Przyjazną atmosferę
  • Pakiet medyczny
Poznaj stanowisko: Architekt Wnętrz
Architekt wnętrz jest to osoba, która odpowiada za opracowanie projektu plastycznego rozmaitych wnętrz, np. hotele, firmy, kina, banki, restauracje, domy lub mieszkania oraz nadzoruje ich wykonanie. Poza tym może też projektować formy małej architektury (np. place zabaw) czy znaki informacji wizualnej oraz projektować przestrzenie wystawowe, zwłaszcza dla różnych imprez handlowych i promocyjnych – targi. Wnętrza, ...
Praca Architekt Wnętrz