Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent / Asystentka do spraw realizacji

Climatic Sp. z o.o.

Reguły k. Warszawy

168 dni temu

Climatic SP. z o.o. SP. K. z siedzibą w Regułach k. Warszawy poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Reguły k. Warszawy

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa budów w zakresie obiegu dokumentów
  • Obsługa programu księgowego obiegu faktur
  • Dekretacja faktur w uzgodnieniu z Kierownikiem Projektu oraz Działem Księgowym

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub budowlane
  • Znajomość programów księgowych
  • Znajomość branży budowlanej

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.). Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka

Asystent działu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za udzielanie organizacyjnego wsparcia niezbędnego do codziennego funkcjonowania działu firmy lub instytucji. W ramach tego zadania asystent może realizować szereg czynności, których konkretny zakres wyznacza bezpośredni przełożony - kierownik działu. Może należeć do nich przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji służbowej, wykonywanie prostych ...
Asystent / Asystentka Praca Asystent / Asystentka

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (845)
Wałbrzych (53)
Legnica (114)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (205)
Toruń (116)
Lubelskie:
Lublin (207)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (911)
Tarnów (58)
Nowy Sącz (44)
Mazowieckie:
Warszawa (2083)
Radom (146)
Płock (46)
Opolskie:
Opole (157)
Nysa (68)