Asystent / Asystentka ds. Logistyki

Bergerat Monnoyeur sp. z o.o.

Komorniki k. Poznania

1 dzień temu

Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. od 20 latjest jedynym w Polsce autoryzowanym dystrybutorem CATERPILLAR®- najbardziej zaawansowanych technicznie i najnowocześniejszych maszyn budowlanych na świecie.Jesteśmy częścią grupy Monnoyeur –dealera Caterpillar we Francji, Belgii, Luksemburgu, Rumunii i Algierii.
W Polscejesteśmy liderem rynku.

W naszej firmie stawiamy na doskonałość operacyjną, rozwój pracowników oraz dobrą atmosferę w pracy.

Obecnie do działu Logistyki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Komorniki k. Poznania
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej u lidera branży maszyn budowlanych
  • Premia roczna wypłacana przed końcem roku
  • Dofinansowanie do wyjazdów wakacyjnych
  • Interesujący Program Oszczędnościowy
  • Bogaty pakiet socjalny i dodatkowe benefity
Zakres obowiązków:
  • Odpowiedzialność za przyjęcie oraz wydanie transportu maszyn
  • Odpowiedzialność za przyjęcie dostaw części
  • Komunikacja z firmami transportowymi
  • Obsługa Bazy Danych Odpadowych, generowanie Kart Przekazania Odpadów
  • Nadzór nad dokumentacją logistyczną
  • Analiza i przygotowanie raportów
  • Bieżący kontakt i współpraca z innymi działami
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (logistyka/transport) lub w trakcie studiów
  • Wykształcenie średnie mechaniczne będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
  • Znajomość języka angielskiego min.B1
  • Dokładność, dbałość o szczegóły, umiejętność pracy w zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W dokumentach prosimy uwzględnić klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści przesłanego cv, przez Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. w celu wzięcia udziału w prowadzonych procesach rekrutacyjnych”. Informujemy, że wyrażając powyższą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać lub zmienić zgodę, kierując informację o jej wycofaniu lub zmianie na adres: aktualizacja.rezygnacja@b-m.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem

Poznaj

Wyłączny dystrybutor maszyn budowlanych CATERPILLAR w Polsce.

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka