Asystent / Asystentka Działu Sprzedaży naczep oraz samochodów ciężarowych

Euro-Truck Sp. z o.o.

Mroków / Grzędy Mazowieckie

52 dni temu

Ogłoszenie numer: 3542516, z dnia 2020-08-03

Centrum Pojazdów Poleasingowych poszukuje energicznej osoby z pasją do motoryzacji i doświadczeniem do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Mroków / Grzędy Mazowieckie

Opis stanowiska

  • Wspomaganie pracy działu sprzedaży
  • Prezentacja pojazdów i dbałość o ich właściwe eksponowanie
  • Obsługa klientów
  • Prowadzenie CRM
  • Koordynacja procesu sprzedaży
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji oraz przestrzeganie procedur

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość rynku motoryzacyjnego
  • Znajomość technik handlowych i marketingowych będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B mile widziana kat C
  • Mile widziany język obcy angielski i/lub rosyjski

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju, szkolenia
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Pakiet socjalny
Asystent Działu Sprzedaży jest to osoba, która odpowiada za wspieranie pracy Działu Sprzedaży w firmie. Do głównych zadań pracownika zatrudnionego na tym stanowisku należy: wspieranie pracy działu handlowego, przygotowywanie tłumaczeń, raportów i prezentacji, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, uzupełnianie zapasów, zapewnienie ciągłości łańcucha dostaw, a także przygotowywanie ofert ...
Praca Asystent Działu Sprzedaży