Asystent / Asystentka produkcji

Dawtona Sp. z o.o.

Błonie (pow. warszawski zachodni)

3 dni temu

Wiodący polski producent przetworów owocowo-warzywnych poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Błonie (pow. warszawski zachodni) (mazowieckie)
Nr ref.: 04/05/2020

Zakres obowiązków:
  • Wsparcie pracy kierownika produkcji: (rejestracja czasu pracy, rejestracja i raportowanie osiąganych wyników, strat, etc.)

  • Opracowywanie dokumentacji dla zleceń produkcyjnych

  • Zamawianie surowców i opakowań niezbędnych do procesu produkcji,

  • Rozliczanie zużytych surowców/materiałów w procesie produkcyjnym,

  • Monitorowanie przebiegu realizacji zleceń produkcyjnych

  • Praca w programie Excel.

Wymagania:
  • Dobra znajomość programu Excel,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub na produkcji,
  • Gotowość do pracy w systemie pracy zmianowej.
Oferujemy:
  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Opiekę medyczną,
  • Możliwość awansu.

Osoby zainteresowane w/w ofertą prosimy o przesłanie
CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego za pomocą przycisku

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Dawtona jest marką obejmującą niezwykle szeroki asortyment różnego rodzaju przetworów warzywnych i owocowych, które mają jedną wspólną cechę - najwyższą jakość opartą na naturalnych składnikach i nowoczesnej technologii.

Asystent do spraw administracji, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za organizowanie wszelkich formalności związanych z administracyjnym funkcjonowaniem firmy, przedsiębiorstwa lub instytucji. W zakresie obowiązków osoby obsadzonej na tym stanowisku może znaleźć się opieka nad dokumentacją firmy, prowadzenie rejestru umów, faktur, etc., wystawianie faktur w nawiązaniu do zawieranych przez firmę ...
Praca Asystent/ka ds. Administracji