Asystent / Asystentka Projektanta Sieci i Instalacji Gazowych

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane INREM SP Z o. o.

Gdańsk

12 godz. temu

Ogłoszenie numer: 4134135, z dnia 2021-01-25

Firma Budowlano - Projektowa  zatrudni Asystenta/kę projektanta sieci i instalacji gazowych

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • wsparcie administracyjne dla kierownika budowy
  • prowadzenie dokumentacji budowy
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczych
  • pozyskiwanie informacji wejściowych do tworzenia projektów
  • współpraca z projektantami, geodetami, kierownikami budów w zakresie realizowanych zadań projektowych
  • raportowanie postępu prac projektowych

Wymagania

  • ukończone studia wyższe na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska lub pokrewnym, ewentualnie w trakcie (tryb niestacjonarny)
  • prawo jazdy kat. B /czynne/
  • znajomość zagadnień z zakresu projektowania
  • znajomość systemu AutoCAD
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • ciekawą pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności
  • pracę w prężnie działającym zespole
  • wdrożenie do samodzielnej realizacji zadań

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane INREM Sp. z o.o. powstało w 1998 roku w Gdańsku. Założyciele firmy posiadali już doświadczenie w branży instalatorskiej od 1988 roku dzięki czemu firma od razu zdobyła miano profesjonalnego wykonawcy.W zakresie wykonawstwa oraz projektowania sieci. Znaczącym potencjałem Naszej firmy są doświadczeni pracownicy o dużej wiedzy specjalistycznej oraz stale uzupełniany o najnowsze osiągnięcia techniki sprzęt do budowy gazociągów.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane INREM Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, realizacją zadań inwestycyjnych i remontowych oraz przekładaniem sieci i usuwaniem kolizji w zakresie następujących robót:

Sieci i instalacji gazociągów średniego i niskiego ciśnienia z rur stalowych i PE wraz z przyłączami domowymi.
Sieci i instalacji wodnych wraz z przyłączami.
Sieci i kanalizacji deszczowej i sanitarnej wraz z przyłączamin.
Stacji redukcyjno-pomiarowych gazu I i II stopnia.
Instalacji rurociągów przemysłowych z rur PE i stalowych.
Odwodnienia powierzchniowego dróg, ulic, placów i chodników.
Robót drogowych (chodniki, jezdnie, parkingi z kostki brukowej, płyt betonowych, asfaltu), rekultywacji terenu.

Poznaj stanowisko: Asystent Projektanta
Asystent Projektanta to osoba, która odpowiada za nadzorowanie i weryfikację części projektowej kontraktu firmy, np. w branży budowlanej: projekt dróg, mostów, ścieżek rowerowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: udział w zbieraniu wytycznych do projektowania, opracowywanie projektów wykonawczych pod nadzorem projektanta, wykonywanie prac związanych z przygotowaniem ...
Praca Asystent Projektanta