Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent Automatyka

Horyzont Doradztwo Personalne

Dąbrowa Górnicza

8 dni temu

Szukamy studentów, jak i świeżych absolwentów - pasjonatów automatyki, zainteresowanych pracą Asystenta Automatyka w godnym polecenia zakładzie produkcyjnym. Poniżej przedstawiamy skrócony profil stanowiska.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Nr Ref.: 3688/2018/PR

Zadania:
  • wsparcie pracowników w zakresie konserwacji, naprawy i usprawnianiu urządzeń automatyki,
  • montaż nowych maszyn i urządzeń,
  • udział we wdrażaniu nowych projektów.
Wymagania:
  • status studenta/absolwenta kierunku technicznego,
  • podstawowa wiedza z zakresu elektryki oraz budowy i sterowania maszyn,
  • podstawowa wiedza z zakresu schematów elektrycznych i pneumatycznych,
  • wiedza z zakresu programowania sterowników PLC.
Oferujemy:
  • dobrą szkołę i wejście w branżę,
  • międzynarodowe środowisko,
  • rozwój umiejętności poprzez liczne szkolenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl

Poznaj

Horyzont Doradztwo Personalne od 1997 roku działa na polskim rynku, w zakresie szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Domeną naszej działalności jest rekrutacja pracowników - kadry menadżerskiej, inżynierskiej i specjalistycznej. Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci. Od września 2016 roku przyjęliśmy nową formę prawną i funkcjonujemy jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Poznaj stanowisko: Elektryk

Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Elektryk Praca Elektryk

Aplikujesz na ogłoszenie