Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Asystent ds. Inwentaryzacji

Netto Sp. z o.o.

Gdańsk i okolice

22 dni temu

Netto to firma, którą wyróżnia wyjątkowe podejście do wartości takich jak uczciwość, szacunek i wiarygodność. Jako pracodawca dbamy o atmosferę w miejscu pracy, stawiamy na partnerstwo, wzajemną życzliwość i otwartą komunikację. W naszej firmie obowiązuje zasada otwartych drzwi, wszyscy jesteśmy ze sobą na „ty”, nie tworzymy podziałów na „dyrektorów i całą resztę”. W Netto jesteśmy ze sobą na dobre i złe, dzieląc wspólne radości, świętując sukcesy i niosąc pomoc w trudnych momentach. Nasi pracownicy tworzą zgrane zespoły, w których humor, uśmiech, pasja i zaangażowanie są codziennością. Cenisz to samo? Chcesz pracować z fajnymi ludźmi? Dołącz do nas!

 

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Asystent ds. Inwentaryzacji
Miejsce pracy: Gdańsk i okolice

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

 • Możliwość rozwoju zawodowego,
 • Pracę w oparciu o umowę o pracę,
 • Stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę w sympatycznej atmosferze,
 • Pakiet atrakcyjnych benefitów (nagrody jubileuszowe, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla Twoich dzieci, ubezpieczenia grupowe na atrakcyjnych warunkach, fajne imprezy integracyjne i nie tylko).

GŁÓWNE ZADANIA:

 • Przygotowanie magazynu oraz sali sprzedaży do inwentaryzacji zgodnie z obowiązującymi standardami,
 • Zliczanie oraz spisywanie zasobów towarowych sklepu,
 • Obsługę urządzenia PDA.

OCZEKIWANIA:

 • Praca w godzinach wieczornych i nocnych,
 • Komunikatywność i świetna organizacja pracy,
 • Mile widziane prawo jazdy kategorii B,
 • Gotowość do pracy poza miejscowością zamieszkania.
Administratorem danych osobowych jest firma Netto Sp. z o.o. z siedzibą w Motańcu 30, 73-108 Kobylanka. Podane dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na stanowisko na które przesyłają Państwo swoje aplikacje.

Poznaj

Netto Sp. z o.o.

Netto - sieć osiedlowych sklepów spożywczych z łatwym dostępem do produktów pierwszej potrzeby po niskich cenach. Jesteśmy firmą z duńskim kapitałem, działającą w Polsce od 1995 roku. Posiadamy własne nowoczesne Centra Logistyczne koło Szczecina, Wrocławia i Starogardu Gdańskiego oraz ponad 360 sklepów, zlokalizowanych w regionach północnych, zachodnich i południowych. Co roku otwieramy nowe placówki, a taki rozwój stwarza szanse zawodowe naszym obecnym i przyszłym pracownikom.

Pracownik ds. inwentaryzacji jest odpowiedzialny za koordynowanie oraz przeprowadzanie koniecznych inwentaryzacji. Odpowiada on za prowadzenie ewidencji wyposażenia i innych składników majątku firmy. Pracownik ds. inwentaryzacji informuje również przełożonych o nieprawidłowościach w zarządzaniu mieniem, które zostały zauważone w trakcie inwentaryzacji. Często współpracuje również z firmowym działem ...
Praca Pracownik ds. inwentaryzacji