Asystent ds. kadr i płac (K/M)

AUDIT Doradztwo Personalne

Gorzów Wielkopolski

14 dni temu

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie w kompleksowym prowadzeniu dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków
  • Wspieranie zespołu w kompleksowej obsłudze pracowników
  • Prowadzenie akt osobowych pracowników
  • Ewidencja czasu pracy, urlopów i zwolnień lekarskich
  • Sporządzanie prostych zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji kadr
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Archiwizacja dokumentów

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Zainteresowanie tematyką związaną z prawem pracy
  • Skrupulatność i systematyczność
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o następującej treści:

Jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y udziałem wyłącznie w tej rekrutacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora - AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. (66-400) ul. Walczaka 20, w celu przeprowadzenia rekrutacji, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnemu pracodawcy.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych a także prawo ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych dostępną na stronie: www.ochrona-danych.audit.com.pl

Jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y udziałem w bieżącej oraz przyszłych rekrutacjach:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora - AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. (66-400) ul. Walczaka 20, w celach związanych z realizacją bieżącego oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka