Asystent ds. protetyki słuchu - obsługa pacjenta

ACS SŁUCHMED Sp. z o.o.

Ozimek

26 dni temu

Jesteśmy firmą działającą w branży protetyki słuchu. Zatrudniamy osoby, które każdego dnia w ponad 500 oddziałach w Polsce pomagają osobom niedosłyszącym powrócić do normalnego życia.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Ozimek

Zakres obowiązków:

  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
  • sprzedaż akcesoriów do aparatów słuchowych
  • kompleksowa i profesjonalna obsługa pacjentów,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie (mile widziane wyższe),
  • bardzo dobra obsługa komputera,
  • komunikatywność,
  • sumienność i systematyczność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • dobrą atmosferę pracy, motywacyjny system wynagradzania,
  • dostęp do pakietu medycznego,
  • dostęp do pakietu sportowego OK System.
Poznaj stanowisko: Asystent Klienta
Asystent Klienta to stanowisko samodzielne, osoba ta pełni funkcję doradcy klienta. Wymagania wobec asystentek/asystentów są duże. Pracownik na tym stanowisku odpowiada za wprowadzanie danych do systemu operacyjnego, obsługę klientów wewnętrznych i zewnętrznych, wsparcie pracy innych osób w firmie, okresowe przygotowywanie sprawozdania z wykonywanej pracy oraz obsługa korespondencji i aktywna sprzedaż ...
Praca Asystent Klienta