Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia Asystent działu IT Gdynia
Asystent ds. wprowadzania i utrzymania danych

Elektronika Spółka Akcyjna
Gdynia
asystent
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie / o staż/praktykę
praca stacjonarna
rekrutacja online
722 dni temu

Ogłoszenie numer: 6888954, z dnia 2022-05-05

Elektronika S.A. to jedna z największych w kraju i wciąż intensywnie rozwijająca się hurtownia urządzeń i akcesoriów stosowanych w chłodnictwie i klimatyzacji. Działając na przestrzeni 30 lat jako bezpośredni importer, przedstawiciel i autoryzowany dystrybutor wiodących producentów światowego chłodnictwa freonowego i glikolowego, zyskała w Polsce pozycję aktywnego i solidnego partnera handlowego i pracodawcy. Jesteśmy firmą rodzinną, skupiającą wokół siebie ludzi zaangażowanych, lojalnych i tworzących dobrą atmosferę w pracy.

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

  • Wprowadzanie i utrzymanie danych technicznych
  • Weryfikacja poprawności danych w systemach
  • Nadzór nad procedurami i poprawnością formalną
  • Ścisła współpraca z osobami z różnych działów
  • Bieżące wsparcie i współpraca z Inżynierami działu Handlowego i Technicznego

Wymagania

  • Skrupulatność, solidność i sumienność będą absolutną podstawą niniejszej rekrutacji
  • Przynajmniej średniozaawansowana umiejętność obsługi komputera i samodzielnego rozwoju w tym zakresie (zwłaszcza EXCEL)
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne
  • Znajomość lub zainteresowanie techniką, mechaniką lub energetyką
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność sprawdzania i poprawiania po sobie błędów
  • Zapraszamy do rekrutacji przede wszystkim osoby z kierunków o profilach technicznych, matematycznych lub fizycznych

Oferujemy

  • Przyjazną i profesjonalną atmosferę pracy
  • Stałe lub projektowe zatrudnienie w polskiej firmie z ponad 30 letnią tradycją
  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do potrzeb
  • Komfortowe i nowoczesne biuro
  • Komfortowe i profesjonalne narzędzia pracy
  • Pakiet socjalny
  • Możliwoćć korzystania z prywatnej opieki zdrowotnej
  • Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego

Poznaj

Niezawodność i bezpieczeństwo to główne wartości z jakimi identyfikuje się Elektronika S.A. Jako dystrybutor z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem na rynku HVACR wielokrotnie przekonaliśmy się o słuszności rozwoju w oparciu o Zespół zaangażowanych specjalistów oraz dystrybucję urządzeń, które pozwalają na realizację nawet najbardziej zaawansowanych technicznie instalacji.

Będąc wyłącznym na Polskim rynku dystrybutorem takich marek jak Mitsubishi Heavy Industries, Rhoss czy Hokkaido mamy szerokie spektrum możliwości. Dzięki współpracy z tymi ale i wieloma innymi producentami, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów i realizowanych przez nich instalacji. Wnikliwe, lojalne i zespołowe podejście do obsługi technicznej oraz handlowej gwarantuje dostęp do wiedzy eksperckiej, bogatych doświadczeń partnerskiego wspierania rozwoju biznesu. Magazyn centralny i magazyny lokalne przypisane do każdego z ośmiu oddziałów w Polsce zapewniają dostępność większości towarów od ręki.