Asystent hodowcy
Danko Hodowla Roślin Sp. z o.o. z/s w Choryni
Dębina
asystent
2 dni temu

Ogłoszenie numer: 5605695, z dnia 2021-09-15

DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o. z/s Choryni,

Zakład Hodowli Roślin Oddział w Dębinie woj. Pomorskie

poszukuje

Pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: pomorskie / Dębina

Opis stanowiska

Do obowiązków nowo przyjętego pracownika należeć będzie między innymi:

  • poznanie zagadnień metodyki hodowli twórczej roślin – pszenicy i pszenżyta,
  • ocena bonitacyjna chorób zbóż,
  • prowadzenie roślin w szklarni,
  • przygotowanie prób nasion zbóż do wysiewu,
  • asystowanie hodowcom w procesie hodowlanym.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku rolniczym lub biotechnologicznym,
  • znajomość zagadnień genetyki i hodowli roślin,
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • obsługa komputera (MS Office),
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Oferujemy pracę w nowoczesnej firmie hodowlanej, która dzięki stosowaniu nowoczesnych technologii, zatrudnieniu znakomitej kadry Hodowców, jest przodującą firmą na rynku polskim.

Oferujemy możliwość ciągłego rozwoju zawodowego, poprzez uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach krajowych i międzynarodowych, kontakty z nauką i z firmami krajowymi i zagranicznymi współpracującymi z DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego do dnia 15.10.2021 r. za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ"

W przesyłanej aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U.2016.922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania."

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Poznaj