Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent Konstruktora

Shipcon Sp. z o.o.

Gdańsk

3 dni temu

Ogłoszenie numer: 2015401, z dnia 2018-07-12

Biuro projektowe SHIPCON poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • projektowanie konstrukcji stalowych;
  • sporządzanie dokumentacji technicznej ,warsztatowej oraz traserskiej.

Wymagania

  • znajomość podstaw projektowania konstrukcji stalowych
  • absolwenci lub studenci ostatniego roku studiów inżynierskich / magisterskich
  • konieczna znajomość programu AutoCad oraz pakietu MS Office
  • język angielski w stopniu komunikatywnym
  • komunikatywność i otwartość w kontaktach międzyludzkich
  • dokładność i sumienne podejście do obowiązków
  • mile widziana znajomość programu Inventor, Microstation lub PDMS

Zainteresowanych kandydatów prosimy o składanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj Teraz".

Informujemy, że Administratorem danych jest Shipcon Ltd Sp.z o.o.  z siedzibą w Gdańsku  przy ul.Marynarki Polskiej 59.  Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj stanowisko: Asystent Projektanta

Asystent Projektanta to osoba, która odpowiada za nadzorowanie i weryfikację części projektowej kontraktu firmy, np. w branży budowlanej: projekt dróg, mostów, ścieżek rowerowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: udział w zbieraniu wytycznych do projektowania, opracowywanie projektów wykonawczych pod nadzorem projektanta, wykonywanie prac związanych z przygotowaniem ...
Asystent Projektanta Praca Asystent Projektanta

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Shipcon Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (754)
Wałbrzych (50)
Legnica (59)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (154)
Toruń (87)
Lubelskie:
Lublin (121)
Chełm (19)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (790)
Tarnów (41)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1660)
Radom (59)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (102)
Nysa (18)