Asystent Sprzedaży

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Kraków - Swoszowice

30 dni temu

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.  - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

Nr ref.: OKSEL/07/2019

Miejsce pracy: Kraków - Swoszowice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie
  • dbanie o estetyczną ekspozycję towaru w salonie
  • obsługa programu sprzedażowego oraz kasy fiskalnej
  • przygotowanie towaru do sprzedaży (przyjmowanie dostawy, metkowanie itp.)

WYMAGANIA:

  • zorientowanie na potrzeby Klienta
  • dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku oraz w soboty)
  • wysoka kultura osobista oraz komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie i kreatywność
  • doświadczenie w handlu w firmie odzieżowej będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę
  • szansę na rozwój w firmie o uznanej renomie
  • pakiet prywatnej opieki medycznej.

Poznaj

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Wszystkim osobom poszukującym pracy stałej i tymczasowej, zarówno w Polsce jak i w innych krajach na terenie Unii Europejskiej, rekomendujemy oferty pracy, każdorazowo dopasowane do konkretnych wymagań i oczekiwań. Chcemy, aby osoby z nami współpracujące były świadome możliwości jakie otwiera przed nimi zatrudnienie w naszej Agencji oraz miały realny wpływ na kształtowanie swojej przyszłej kariery zawodowej. Rynek pracy, szczególnie trudny w dobie kryzysu, ciągle ma jeszcze wiele do zaoferowania i niesie ze sobą całe spektrum możliwości.

Proces rekrutacji

KrokAplikacja
KrokRozmowa telefoniczna/E-mail
KrokSpotkanie
KrokPropozycja
Poznaj stanowisko: Asystentka ds. Sprzedaży
Asystent/asystentka do spraw sprzedaży, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą stanowiącą bezpośrednie wsparcie dla funkcjonowania działu sprzedaży firmy lub przedsiębiorstwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku może realizować szereg czynności organizacyjnych, obowiązków o charakterze biurowym, wyznaczanym na bieżąco przez bezpośrednich przełożonych działu sprzedaży. Asystentka może więc przykładowo przygotowywać oferty ...
Praca Asystentka ds. Sprzedaży