Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Asystent w Dziale Handlowym – Wprowadzanie Danych
J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.
Gdynia
64 dni temu

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

 

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.

 

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 800 osób.

Asystent w Dziale Handlowym – Wprowadzanie Danych
Miejsce pracy: Gdynia

Wchodząc na tę ofertę pewnie się zastanawiasz czy pasujesz do jej profilu. O nic się nie martw, pozwól, że na samym początku wyjaśnimy Ci jaki kandydat na Asystenta w Dziale Handlowym jest dla nas najcenniejszy.

 

To taka osoba, która lubi pracować z danymi, jest skrupulatna, dokładna i sumienna oraz nie boi się przetwarzać danych wrażliwych. Nic wielkiego, prawda? A teraz najważniejsze - nie oczekujemy od Ciebie doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy.

 

Pamiętaj tylko, że najważniejsze na tym stanowisku, to poprawne wprowadzanie danych do systemu i aktualizowanie bazy danych. Będziesz częścią zespołu, który będzie pracował nad wdrożeniem nowego systemu dla całej firmy. 

 

Wymagania:
  • Znajomości obsługi komputera  
  • Dyspozycyjności minimum 100h w miesiącu
Oferujemy:
  • Umowę zlecenie z wypłatą na czas 
  • Pracę zdalną  
  • Elastyczne godziny pracy  
  • Komputer służbowy z możliwością korzystania do celów prywatnych
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. (www.hamilton.com.pl) jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych.

Podobne oferty