Asystent w dziale księgowości

Grupa KLIMA-THERM

Gdańsk

38 dni temu

KLIMA-THERM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  z siedzibą w  Gdańsku na ul. Budowlanych 48, poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Obowiązki:
  • przygotowanie dokumentów do dekretacji (sprawdzanie poprawności, skanowanie i wprowadzanie do systemu)
  • pomoc przy prowadzeniu rozliczeń pracowniczych
  • pomoc przy wprowadzaniu dokumentów zakupów magazynowych do systemu SAP
Wymagania:
  • oferta skierowana jest do osób, które chcą się kształcić w kierunku księgowości, ale nie mają jeszcze dużego doświadczenia w pracy - absolwenci Liceum Ekonomicznego, studiów kierunkowych lub osoby z wykształceniem średnim, które chcą dalej wybrać kierunek kształcenia w zakresie księgowości
  • biegła obsługa komputera
  • chęć do uczenia się
  • skrupulatność, dokładność i odpowiedzialność
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • udział w szkoleniach
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach grupy kapitałowej
  • możliwość skorzystania z benefitów pracowniczych jak : karty sportowe, ubezpieczenie medyczne i grupowe i inne
  • możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego, w którym Pracodawca odprowadza składkę w wysokości 3,5% wartości wynagrodzenia na indywidualne konto emerytalne pracownika w PZU
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Poznaj

Trzonem działalności firmy KLIMA-THERM S.A. jest projektowanie systemów klimatyzacji, dostarczanie oraz montaż urządzeń klimatyzacyjnych, a także szeroki zakres usług serwisowych z tym związanych.

W grudniu 2010 roku do Grupy KLIMA-THERM dołącza spółka"KLIMOR" - wiodący polski producent systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i chłodniczych.

Asystent Działu Księgowości jest to osoba, która aktywnie wspierała zespół księgowy w bieżących obowiązkach. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: świadczenie pomocy administracyjnej oraz wsparcie Działu Księgowości w organizacji pracy, pomoc w formalno - rachunkowej kontroli dokumentów księgowych, przygotowywanie dowodów i kwalifikowanie ich do ujęcia w księgach operacji gospodarczych, ...
Praca Asystent Działu Księgowości