Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystentka / Asystent ds. Administracyjnych

Woodward Poland Sp. z o.o.

Opolskie

34 dni temu

Asystentka / Asystent ds. Administracyjnych - Niepołomice

Nr Ref.: 1900709

Wooodward Poland Sp. z o. o.
ul. Skarbowa 32
32-005 Niepołomice

Woodward, Inc jest firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją i serwisem rozwiązań w zakresie systemów sterujących dla rynków lotniczego i energetycznego. Oferowane przez nas innowacyjne systemy kierowania przepływami, energią elektryczną oraz położeniem pomagają naszym Klientom oferować produkty przyjaźniejsze dla środowiska, bardziej niezawodne i wydajniejsze. Nasi Klienci to wiodący producenci oryginalnego wyposażenia (OEM) oraz końcowi użytkownicy ich produktów. Jesteśmy globalną korporacją, z siedzibą główną w Fort Collins w stanie Colorado w Stanach Zjednoczonych. Jesteśmy również notowani na Amerykańskiej giełdzie papierów wartościowych na technologicznym indeksie NASDAQ, pod symbolem WWD.

Dołącz do naszego zespołu jako:

OBOWIĄZKI:
  • bieżące prace administracyjno-biurowe
  • zarządzanie obiegiem dokumentacji oraz jej archiwizacja
  • odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych
  • obsługa i organizacja spotkań biznesowych
  • obsługa gości
  • wsparcie pracowników w organizacji i rozliczaniu podróży służbowych
  • prowadzenie kalendarza Prezesa Zarządu
  • planowanie i realizacja zaopatrzenia administracyjno-biurowego
  • współpraca z dostawcami (firma sprzątająca, firma cateringowa, kurierzy, itp.)
  • organizacja imprez firmowych (tworzenie zapytań ofertowych, negocjacje umowy)
  • samodzielne koordynowanie i realizacja zadań zlecanych przez przełożonego
  • przygotowywanie prezentacji, raportów, zestawień i innych dokumentów
  • tłumaczenia dokumentów
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
KWALIFIKACJE/ WYMAGANIA:
  • 3-5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku Asystentki Administracyjnej w międzynarodowym środowisku (wsparcie co najmniej dla poziomu Kierownika)
  • minimum wykształcenie średnie, preferowane wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych, znajomość MS Sharepoint będzie dodatkowym atutem;
  • biegła znajomość języka polskiego
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy (umiejętność planowania, koordynacja działań, umiejętność ustalania priorytetów, terminowość)
  • znajomość zasad etykiety biznesowej i wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B.
  • umiejętność komunikacji i budowania relacji z osobami na różnych szczeblach organizacji
  • pozytywne nastawienie do zmian
  • znajomość podstaw Lean będzie dodatkowym atutem
  • optymizm, poczucie humoru, rzetelność i terminowość
OFERUJEMY:
  • umowa o pracę na czas określony 18-24 miesiące
  • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy w Niepołomicach
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającym się i dynamicznym zespole
  • Możliwość pracy w międzynarodowym zespole
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pełny pakiet benefitów, który obejmuje: prywatne ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie NNW, kursy językowe, kartę Multisport
  • Premię roczną uzależnioną od wyników firmy
  • Równowagę pomiędzy życiem zawodowym, a osobistym
  • Pakiet relokacyjny
Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, w szczególności w CV oraz liście motywacyjnym, na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacyjnego w Woodward Poland sp. z o.o. z siedzibą w Niepołomicach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Przyjmuję do wiadomości, że zgoda ma charakter dobrowolny, a brak jej udzielenia powoduje niemożność rozpatrzenia mojej aplikacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, w szczególności w CV oraz liście motywacyjnym, również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w Woodward Poland sp. z o.o. z siedzibą w Niepołomicach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).”

Poznaj

Dlaczego warto?

Woodward, Inc jest niezależną firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją i serwisem rozwiązań w zakresie systemów sterujących dla rynków lotniczego i energetycznego. Oferowane przez nas innowacyjne systemy kierowania przepływami, energią elektryczną oraz położeniem pomagają naszym Klientom oferować produkty przyjaźniejsze dla środowiska, bardziej niezawodne i wydajniejsze. Nasi Klienci to wiodący producenci oryginalnego wyposażenia (OEM) oraz końcowi użytkownicy ich produktów. Jesteśmy globalną korporacją, z siedzibą główną w Fort Collins w stanie Colorado w Stanach Zjednoczonych. Jesteśmy również notowani na Amerykańskiej giełdzie papierów wartościowych na technologicznym indeksie NASDAQ, pod symbolem WWD.

Proces rekrutacji

KrokAPLIKACJA ON-LINE
KrokWSTĘPNA SELEKCJA
KrokROZMOWA TELEFONICZNA

Marek Kurpios

Inżynier Koordynator Oprogramowania Wbudowanego

Do firmy Woodward trafiłem z branży automotive. Pracuję jako inżynier oprogramowania wbudowanego w dziale Engine Systems i moim podstawowym zadaniem jest rozwijanie oprogramowania do sterowników silników spalinowych. Praktycznie od początku mojego zatrudnienia w Woodward związany jestem z technologią „Model Based Design” i pracuję nad rozwojem narzędzia zwanego ‘Motohawk’. Zakres użytych technologii jest dosyć szeroki – od typowego programowania embedded aż do modelowania w Matlabie/Simulinku. Co lubię w Woodward? Elastyczny czas pracy, dobry balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Miejsce pracy jest nowoczesne i dobrze wyposażone zarówno w specjalistyczny sprzęt, jak i rzeczy codziennego użytku (np. aneksy kuchenne z darmową kawą i herbatą). Warto też wspomnieć o prywatnej opiece medycznej i karcie multisport dla pracowników.

Magdalena Bujak

Księgowa

W firmie Woodward pracuję już dwa lata. Ogłoszenie o pracę znalazłam w Internecie na jednym z portali, wysłałam CV i zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną-> udało się. Zaczynałam tu od praktyk, a swoim zapałem i samozaparciem pokazałam, że warto było dać mi szansę. Obecnie pracuję na stanowisku księgowej. Co lubię w Woodward? Na pewno atmosferę i ludzi tu pracujących. Co jeszcze? To, iż firma znajduje się na obrzeżach miasta więc nie tracę czasu stojąc w korkach.

Więcej

Poznaj stanowisko: Asystent/ka ds. Administracji

Asystent do spraw administracji, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za organizowanie wszelkich formalności związanych z administracyjnym funkcjonowaniem firmy, przedsiębiorstwa lub instytucji. W zakresie obowiązków osoby obsadzonej na tym stanowisku może znaleźć się opieka nad dokumentacją firmy, prowadzenie rejestru umów, faktur, etc., wystawianie faktur w nawiązaniu do zawieranych przez firmę ...
Asystent/ka ds. Administracji Praca Asystent/ka ds. Administracji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (754)
Wałbrzych (70)
Legnica (105)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (251)
Toruń (151)
Lubelskie:
Lublin (266)
Chełm (54)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (988)
Tarnów (99)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2285)
Radom (168)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (244)
Nysa (76)