Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Asystentka / Sekretarka
Elkab-System GmbH
Lubuskie
asystent
pełny etat
umowa o pracę
49 dni temu
O nas:

Firma Elkab-System Gmbh zajmuje sie Instalacjami Elektrycznymi w przemysle i budownictwie. Nowo powstajaca siedziba w Gorzowie Wlkp bedzie swiadczyc uslugi w tym samym zakresie na terenie Polski i wschodnich niemczech.

Niemiecka Firma Elektryczna Elkab-System GmbH (Instalacje Elektryczne) otwierająca swoją siedzibę w Polsce zatrudni  osobę   na stanowisko:

Opis Stanowiska:

Poszukujemy osoby na stanowisko Asystent/-ki w biurze nowo powstającej Firmy.

Główne zadania to:
  • Kompleksowa i samodzielna organizacja Biura
  • Rozliczanie Pracowników
  • Kontrola Faktur
  • Telefoniczny kontakt z klientami i dostawcami
  • Przygotowanie dokumentów do Księgowości
  • Rekrutacja Pracowników
  • Reprezentowanie Firmy na zewnątrz
Nasze Oczekiwania:
  • Znajomość Pakietu Office
  • Praktyka na podobnym stanowisku
  • Samodzielność i własna inicjatywa
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Zaangażowanie i Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Samodzielne  stanowisko pracy w nowo powstajacacym oddziale Firmy  .
  • Atrakcyjne i stabilne warunki wynagrodzenia
  • Możliwości rozwoju zawodowego .
  • Szkolenia i Praktyki na terenie Niemiec
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o Prace.

Poznaj

Elkab-System

Praca przy instalacjach elektrycznych w budynkach mieszkalnych i przemysle.