Asystentka wydziału produkcyjnego – tłumacz

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

12 dni temu

Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/2573
OBOWIĄZKI:
obsługa komputera MS Ofice, obsługa zleceń produkcyjnych ze znajomością procesu produkcyjnego oraz wewnętrznej nomenklatury w dziedzinie BHP, jakości, procesu miejsce wykonywania pracy ul. Kurczaki 130, 93-331 Łódź, dodatkowe miejsce wykonywania pracy : Łódź, ul. Zakładowa 99
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Komunikatywność
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : znajomość procesu produkcyjnego oraz wewnętrznej nomenklatury w dziedzinie BHP, jakości, procesu

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 700 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Milionowa 91, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Dane kontaktowe:

Sylwia Frączkowska
422516576

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi