Barber/ fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Głogów
praca stacjonarna
10 dni temu
Miejsce pracy: Głogów
Numer: StPr/24/0181
OBOWIĄZKI:
strzyżenie brody, trymowanie brody, golenie brzytwą,strzyżenie brody brzytwą, strzyżenie głowy, nauka obsługi kasy fiskalnej, nauka dbania o czystość salonu fryzjerskiego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Głogów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Piaskowa 1, 67-200 Głogów, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Joanna Szymankiewicz
doradca4@pup.glogow.pl
767275524

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

-skierowanie z PUP

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie