Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Betoniarz zbrojarz (Brygadzista)

WOLF System Sp. z o.o.

Warmińsko-mazurskie

75 dni temu

Koncern Wolf, oddział polski Wolf System Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich działająca w kilku gałęziach branży budowlanej poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: praca w delegacjach na terenie całej Polski

Opis stanowiska:
  • prace związane z produkcją monolitycznych zbiorników żelbetowych
  • przygotowywanie, montaż i rozbiórka szalunków
  • zbrojenia elementów budowlanych wraz z akcesoriami
  • zalewanie form betonem z wibrowaniem elementu
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe
  • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność pracy w zespole, terminowość w wykonywaniu zadań
  • dyspozycyjność do pracy na terenie całej Polski
  • mile widziana wiedza z zakresu elementów żelbetowych
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień do obsługi żurawi budowlanych oraz prawo jazdy kat B i/lub CE
Oferujemy:
  • umowę o pracę (stawiamy na długoterminową współpracę)
  • możliwość przeszkolenia zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze, premie motywacyjne i dodatki
  • rozbudowany pakiet socjalny
  • dojazd na budowy, zakwaterowanie
  • przyjazną i życzliwą atmosferę

Poznaj

Kolebką głównej siedziby założonej w 1966 r. przez Johanna Wolfa firmy było rodzinne gospodarstwo rolne w liczącej 5000 mieszkańców gminie Scharnstein (Almtal-Górna Austria). Obecnie koncern obejmuje 20 firm w 15 krajach. Ok. 2500 pracowników na całym świecie tworzy wizerunek firm koncernu Wolf, jako najbardziej wydajnych w branży budownictwa mieszkaniowego. Rozpoczynając działalność firma zajmowała się budownictwem rolniczym (silosy, zbiorniki, obory i obiekty gospodarcze). Później rozszerzano stopniowo działalność - najpierw o obiekty dla przemysłu, potem o budownictwo mieszkaniowe, aż wreszcie o budowę piwnic. Ponadto produkowane są maszyny specjalistyczne do drewna. Obecnie naszą specjalizacją jest budownictwo mieszkaniowe. Już w 1968 r. został założony zakład budowlany w Monachium, co było pierwszym krokiem w rozwoju na arenie międzynarodowej. Dalsza ekspansja nastąpiła stosunkowo szybko.

Poznaj stanowisko: Zbrojarz Betoniarz

Zbrojarz Betoniarz to osoba, która wykonuje elementy betonowe lub żelbetonowe do konstrukcji nośnych budowli lub elementów wypełniających budowlę, a także tworzy elementy żelbetonowe dróg, mostów, budowli melioracyjnych i innych. Pracownik ten operuje dwoma rodzajami materiałów: betonem i stalą. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: przygotowanie i zmontowanie zbrojenia, ...
Zbrojarz Betoniarz Praca Zbrojarz Betoniarz