Zobacz więcej ofert pracy

Bosman

Karstensen Shipyard Poland Sp. z o.o.
Trójmiasto
kierownik/koordynator
praca stacjonarna
436 dni temu

Ogłoszenie numer: 7942965, z dnia 2023-02-15

Karstensen Shipyard Poland Sp. z o.o. jest polskim oddziałem duńskiej stoczni Karstensens Skibsværft A/S.
Rozpoczęcie działalności firmy odbyło się 2018 roku na terenach Gdyńskiego portu.
Stocznia specjalizuje się w budowie statków rybackich głównie na rynki północno-europejskie.
W zakładzie powstają częściowo wyposażone kadłuby jednostek pływających.

Bosman

Miejsce pracy: Trójmiasto

Opis stanowiska

  • sumienność, samodzielność i odpowiedzialność na stanowisku pracy,
  • zarządzanie zespołem ludzkim,
  • przestrzeganie obowiązujących instrukcji i przepisów bhp.
  • kierowanie pracami grupy porządkowej,
  • dbanie o porządek na statku w budowie i przyległym terenie produkcyjnym.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe (na bieżącym lub podobnym stanowisku).

Oferujemy

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.