Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz zmianowy

    Kronospan Mielec Sp. z o.o.   Mielec    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 11 000 zł brutto/mies.
    1 dni
    Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należeć m.in.: Nadzór nad poszczególnymi etapami procesu produkcji płyt wiórowych Nadzór nad jakością produkowanych wyrobów Bieżąca kontrola wydajności produkcji Organizacja pracy podległych pracowników na zmianie Monitorowanie i...
Zobacz więcej ofert pracy

Brakarz drewna / Klasyfikator

FHPT Marian Gerka
Gorczenica, Gorczenica, 87-300 Brodnica
praca stacjonarna
4331 dni temu

Ogłoszenie numer: 224023, z dnia 2012-08-07

Jesteśmy firmą produkcyjno- transportową  działającą na rynku od 1990 roku.  Zatrudniamy ponad 100 osób.
Podstawowym przedmiotem działalności naszej firmy jest produkcja Palet EUR Epal, do których wyprodukowania wykorzystujemy drewno pochodzące z Polskich Lasów Państwowych
W związku z tym poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Gorczenica, Gorczenica, 87-300 Brodnica

Opis stanowiska

  • Klasyfikacja jakościowa i wymiarowa surowca drzewnego

Wymagania

  • Doświadczenie na ww. stanowisku
  • Prawo jazdy kat B
  • Wykształcenie min. średnie leśne lub drzewne

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Praca w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Terminowe płatności,
  • Praca w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycja na rynku