Zobacz więcej ofert pracy

Brand Manager

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.
Gdynia
praca stacjonarna
1594 dni temu

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. (www.hamilton.com.pl)
jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia
Zakres obowiązków:
  • Opracowanie rocznych planów działań marketingowych ze szczególnym nastawieniem na realizacje założonych poziomów rentowności i sprzedaży
  • Obsługa e-commerce – www, afiliacje, landing pages, mailing, social media (Facebook, Instagram, Google Ads, YouTube)
  • Przeprowadzanie bieżących analiz sprzedaży w świetle podjętych działań marketingowych
  • Budowanie świadomości marki i pozytywnego wizerunku firmy poprzez kreatywne podejście do komunikowania usług oferowanych przez firmę
  • Współpraca z agencjami reklamowymi, grafikami i drukarniami
  • Wypracowanie innowacyjnych rozwiązań wspierających sprzedaż i pozyskiwanie leadów
  • Śledzenie trendów w komunikacji, monitorowanie i analiza rynku oraz najważniejszych wskaźników e-commerce
  • Badanie efektywności oferty oraz tworzenie nowych ofert w oparciu o dostępne produkty i wyniki badań konsumenckich
  • Dokonywanie ocen szans rynkowych
  • Analizowanie ofert i działań marketingowych prowadzonych przez konkurencję
  • Tworzenie, zarządzanie i rozliczanie budżetu marketingowego
Od kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku 3-5 lat potwierdzonego sukcesami przeprowadzonych działań
  • Biegłej znajomości j. angielskiego
  • Kreatywności, dokładności i umiejętności samodzielnej organizacji pracy
  • Znajomości marketingu w branży usług dla B2B będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku badań laboratoryjnych
  • Rynkowe wynagrodzenie
  • Możliwość objęcia zupełnie nowego stanowiska w firmie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dużą samodzielność i wpływ na kreowanie marki
  • Pakiet benefitów (pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kart sportowych)
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 900 osób.