Zobacz więcej ofert pracy

Broker Komercjalizacji

Uniwersytet WSB Merito w Gdańsku
Gdańsk
młodszy specjalista (junior)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
318 dni temu

Federacja Naukowa WSB-DSW to pierwsza w Polsce federacja naukowa powołana na mocy Ustawy 2.0 – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce z dnia 20 lipca 2018 roku.

Jest to jednostka naukowa skupiająca cztery niepubliczne uczelnie akademickie. Jej celem jest synergia potencjału naukowego uczelni – jednostek uczestniczących, a współpraca pracowników naukowych i działania Federacji prowadzą do wytworzenia nowej, wyższej jakości w zakresie badań naukowych.

Federacja naukowa WSB-DSW poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: FED/2/2023
Naszym pracownikom oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat od 1 lipca 2023r.
  • możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności,
  • ciekawą i samodzielną pracę w jednostce naukowej, skupiającej uczelnie akademickie, należące do największego holdingu edukacyjnego w Polsce.
Główne zadania realizowane na stanowisku:
  • przygotowanie projektów komercjalizacji wyników badań naukowych oraz prac rozwojowych lub know-how związanego z tymi wynikami realizowanych w Federacji i Uczelniach - jednostkach uczestniczących,
  • udział w procesie komercjalizacji własności intelektualnej opracowywanej w Federacji i Uczelniach - jednostkach uczestniczących,
  • przygotowywanie ofert współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym,
  • poszukiwanie podmiotów zainteresowanych wdrożeniem wyników badań naukowych i prac rozwojowych,
  • zarządzanie portfelem technologii, w tym: monitorowanie i analizy wyników badań naukowych lub prac rozwojowych pod względem ich użyteczności praktycznej; analiza potrzeb rynku; analizy możliwości uzyskania ochrony patentowej oraz możliwości komercjalizacji wyników badań naukowych i prac rozwojowych przed ich opublikowaniem,
  • identyfikowanie rozwiązań generowanych w ramach projektów mających potencjał komercyjny o znaczeniu ponadregionalnym,
  • wsparcie przy zawieraniu umów sprzedaży wyników lub umów licencyjnych,
  • sporządzanie sprawozdań dotyczących realizowanej komercjalizacji,
  • aktualizowanie danych w systemie POL-on oraz w wewnętrznym systemie Omega-PSIR,
  • współpraca z przedstawicielami Uczelni – jednostek uczestniczących w Federacji.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami (w tym w szczególności naukowymi),
  • mile widziane doświadczenie w pracy na Uczelni wyższej,
  • praktyczna znajomość obsługi Pakietu MS Office 365,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i w piśmie,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętności interpersonalne – wysoka kultura osobista, budowanie pozytywnych relacji, efektywna komunikacja;
  • samodzielność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.
Administratorem danych osobowych jest Uniwersytet WSB Merito w Gdańsku. Dane osobowe w zakresie wymienionym w art. art. 222 1 kodeksu pracy będą przetwarzane w celu:
1. realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: 221 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - dalej „Rozporządzenie”) w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych. Dane osobowe będą przetwarzane także:
2. w zakresie wizerunku (podstawa prawna: 222 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. A Rozporządzenia);
3. W celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (podstawa prawna: 222 1kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia).
Podanie danych osobowych, o których mowa w pkt 1. powyżej jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Podanie danych i wyrażenie zgód, o których mowa w pkt 2 oraz pkt 3 powyżej jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji. Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres do 2 tygodni po zakończeniu rekrutacji, a dane przetwarzane w oparciu o zgodę na przyszłe rekrutacje przez okres jednego roku, liczonego od dnia 1 stycznia następującego po dacie złożenia aplikacji.
Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania w każdym czasie.
Osobie przysługuje prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany na etapie składania aplikacji, niemniej jednak nie będzie to prowadziło do zautomatyzowanego podejmowania decyzji.
Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu:
1. Realizacji procesu rekrutacji w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych.
2. W zakresie wizerunku udostępnionego przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych.
3. W celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez Administratora Danych.

Poznaj

Uniwersytet WSB Merito

Uniwersytet WSB Merito w Gdańsku to największa grupa prywatnych uczelni wyższych w Polsce. Od wielu lat kształcimy w taki sposób, aby pokazać, że możliwe jest łączenie nauki z pracą i życiem prywatnym. Nasza oferta studiów wyższych, podyplomowych i szkoleń stworzona jest zgodnie z ideą work-life balance.

Wspieramy rozwój naszych pracowników, oferując różnorodne szkolenia i pracę przy ambitnych projektach. Razem tworzymy miejsce, w którym studenci zdobywają praktyczną wiedzę, a pracownicy wartościowe doświadczenie.